Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

GedcomReport

Чи подобається вам програма?

Так
1
50%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
1
50%

Всього голосів : 2

Подякував (-ла): 388 раз.
Подякували: 456 раз.
Стать: Чоловік

Re: GedcomReport

Повідомлення Balymba » 21 травня 2016, 10:22

ww2 написав:Я розумію, що інструкції - то може нудно і не цікаво.
Але, як кажуть у нашого східного сусіда, "любишь кататься, люби и саночки возить" :)

Що до відео, то можливо, що так деякі речі простіше зрозуміти, але це потребує додаткового часу, якого, як завжди, обмаль.
Є ще один спосіб навчитися працювати з програмою - просто пробувати натискати кнопки і дивитись на результат. Тим паче, що ніякої шкоди даних Ви не задієте, тому що працюєте завжди з копією даних.

І знову ж таки - є тип людей (сам до нього належу), які поки асолютно не впевнені в результаті, на "кнопку" не натиснуть. Консерватори вважають за краще вчитися на чужих помилках ;)
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Подякував (-ла): 26 раз.
Подякували: 69 раз.

Повідомлення ww2 » 23 травня 2016, 22:03

D_i_V_a написав:
...
Є ще один спосіб навчитися працювати з програмою - просто пробувати натискати кнопки і дивитись на результат. Тим паче, що ніякої шкоди даних Ви не задієте, тому що працюєте завжди з копією даних.
Ну тоді будемо іти цим шляхом - натискаємо кнопочки...
До пані Ольги дійти не вдається, бо мене тягне чомусь одразу до фаворитів... а там після нажимання пари кнопок внизу приходжу у глухий кут. Він виглядає так як на мальуночку і як поверуться до файлу гедкому (списку) неможу зрозуміть. Навіть коли завантаджую файл по новій, то ні чого не міняється. Для мене єдиним є закрити програму та відкрити все по новому. Але зазвичай я роблю це вже через декілька днів :cry:

Ви натиснули на кнопку "Фільтр" (вона втиснута), при чому пошукове поле порожнє. От воно й відфільтрувало порожні записи :)
А їх у Вас немає.
Якби Ви не зупинялися, то натиснули б цю кнопку ще раз, і таким чином записи знов би з'явилися.
Зрозумійте мене правильно - на всі випадки життя я Вам відео не назнімаю.
Пробуйте
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua

Повідомлення ww2 » 23 травня 2016, 22:07

Balymba написав:
Але, як кажуть у нашого східного сусіда, "любишь кататься, люби и саночки возить" :)

Що до відео, то можливо, що так деякі речі простіше зрозуміти, але це потребує додаткового часу, якого, як завжди, обмаль.

І знову ж таки - є тип людей (сам до нього належу), які поки асолютно не впевнені в результаті, на "кнопку" не натиснуть. Консерватори вважають за краще вчитися на чужих помилках ;)

Тільки ті, хто вчиться сам на своїх помилках досягає успіхів. Чужі помилки досвіду не надають, тому що швидко забуваються. Свої пам'ятаєш дуже довго.

Повідомлення ww2 » 26 травня 2016, 19:44

Останні зміни в програмі :

► Версія 2016.05.25 ( GedcomReport )

1. У звіті "Шлюби" виправлена ​​помилка при розрахунку передбачуваної дати шлюбу
2. У списку "Шлюби" виправлений лічильник Шлюбів
3. Прискорено формування звіту "Шлюби"
4. Експорт в формат Excel звіту "Шлюби" тепер можливий і на комп'ютерах без встановленого Excel
5. Виправлена ​​помилка при роботі з фільтрами Списку персон, що виникає після того, коли фільтр повернув порожній результат .

Повідомлення ww2 » 11 листопада 2016, 00:23

► Версія 2016.11.11 (GedcomReport)

1. У звіті "Схема нащадків" додано можливість обмежувати зміст звіту (фільтри по роду, тільки чоловікам, тільки жінкам)
2. Виправлено кілька дрібних помилок і неточностей (зібрав за пів-року)
3. Доопрацювання, пов'язані з підтримкою інших мов в інтерфейсі програми (для нового функціоналу)
4. Суттєво оновлено чеський мовної файл (Czech.lng), завдяки Milan Kopal

Поперед.

Повернутись до GedcomReport

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість