Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
1
100%
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення D_i_V_a »

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква села Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
17 шлюб, 7 жовтня 1911
Наречений - Деревни Дмитровки крестьянин Леонтий Карпов Пиньковский, православного вероисповедания, первым браком, 25
Наречена - Деревни Дмитровки крестьянка Александра Самуилова Петровская, православного вероисповедания, первым браком, 20
Свідки - По женихе д. Дмитровки крестьянин Иоанн Григориев Кулевский и с. Пивней крестьянин Андрей Моисеев Глагоневич; по невесте д. Дмитровки крестьянин Платон Венедиктов Домарацкий и д. Волицы крестьянин Андрей Григориев Тысленко
ЦДІАК Ф.127, О.1079, Сп.547
Востаннє редагувалось 11 березня 2018, 19:43 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення D_i_V_a »

За довідником Лисенка/Чернецького ми маємо найбільшу кількість родин які записані з буквою Е
...але список настільки несподіваний, що я хочу всі можливі варіанти тут презентувати

Пенчковські - 1родина Волинська губернія (В)
...
Пенькевичі - 1Подільська губернія (П), 1В
Пеньковські - 3 родини Київська губернія (К), 5П, 8В
Пенькушевичі - 1П
...
Пиньковські - 2П
...
Піньковські - 1В
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення D_i_V_a »

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква с. Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
14 шлюб, 7 лютого 1918
Наречений - Деревни Дмитровки крестьянин Григорий Карпович Пиньковский православного вероисповедания первым браком, 26
Наречена - Деревни Дмитровки крестьянка Елисавета Иосифова Пустовойт православного вероисповедания первым браком, 19
Свідки - По женихе: крестьяне деревни Дмитровки Василий Пудов Черепанский и Стефан Василиев Вагасов, по невесте: деревни Дмитровки крестьяне Иосиф Самуилов Петровский и Григорий Павлов Довлерт
ЦДІАК Ф.127, О.1079, Сп.606
Востаннє редагувалось 11 березня 2018, 19:45 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Iryna
Повідомлень: 4
З нами з: 14 травня 2017, 18:50
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 6 разів

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення Iryna »

Доброго дня.

Розпочинаємо з сім'єю пошуки відомостей про своїх родичів які походять з сіл Півні та Дмитрівка Фастівського району.
З того що нам відомо, вбачається, що у Ваших повідомленнях викладена інформація про укладання шлюбів моїми двоюрідним прадідами із села Дмитрівка. Можливо, у Вас є інформація про мого прадіда - Антіна Карповича Пиньківського, 1895 року народження.

На скільки я зрозуміла, для початку пошуків мені необхідно звернутись до Центрального історичного архіву України.


Наперед дякую за відповідь.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення D_i_V_a »

Iryna писав: Можливо, у Вас є інформація про мого прадіда - Антіна Карповича Пиньківського, 1895 року народження.

На скільки я зрозуміла, для початку пошуків мені необхідно звернутись до Центрального історичного архіву України...
Не багато. Він вже потрапив у поле зору як свідок на весіллі Василя Черепанського.

Так, Ви праві, пошук треба починати з ЦДІАКу. Ось тут перелік метричних, 1895 там також є.

Ласкаво запрошуємо до нашої спільноти чиє коріння з цієї місцевості!
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Iryna
Повідомлень: 4
З нами з: 14 травня 2017, 18:50
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 6 разів

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення Iryna »

Дякую!
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення D_i_V_a »

Iryna писав:...З того що нам відомо, вбачається, що у Ваших повідомленнях викладена інформація про укладання шлюбів моїми двоюрідним прадідами із села Дмитрівка. Можливо, у Вас є інформація про мого прадіда - Антіна Карповича Пиньківського, 1895 року народження...
Цікаво, а Вам було відоме дівоче прізвище прабабусі чи це буде для Вас сюрпризом? ;)

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква с. Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
28 шлюб, 29/11 травня 1919 - переходили на новий календар
Наречений - Деревни Дмитровки крестьянин Антоний Карпович Пиньковский православного вероисповедания первым браком, 24
Наречена - Села Пивень крестьянка Пелагия Иванова Богуцкая православного вероисповедания первым браком, 22
Свідки - По женихе: Деревни Дмитровки Крестьяне: Петр ... Косминский и Григорий Павлов Довлерт; по невесте: села Пивень крестьяне Андрей Даниилов Скуз и Даниил Иванов Масло
ЦДІАК Ф.127, О.1079, Сп.606
Востаннє редагувалось 06 квітня 2018, 20:25 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Iryna
Повідомлень: 4
З нами з: 14 травня 2017, 18:50
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 6 разів

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення Iryna »

Так, дякую)) Дівоче прізвище прабабусі мені також відоме) Цікаво що в записі зазначено "православного вероисповедания", адже за бабусиними спогадами батьки в церкву в селі не ходили, оскільки церква була не тієї віри, із цього ми зробили припущення, що вони були католиками. Бабуся народилась в 1926 році в с. Дмитрівка, на скільки я розумію в Дмитрівці церкви не було, а православні віряни села на той час відвідувавали Златоустівську церкву с. Півні. Загалом, з небагаточисельних бабусиних спогадів про матір та батька складається враження, що батьки свідомо приховували від дітей своє походження, остерігаючись за безпеку родини.

Можливо, у Вас є інформація про Івана Богуцького?

Ще раз дякую за допомогу!
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення D_i_V_a »

Iryna писав:...Можливо, у Вас є інформація про Івана Богуцького? ...
Ні, Іван Богуцький ще не зустрічався.
Також, там де дивилась, ще не зустрічалося жодного весілля по Богуцьким.
Я викладаю весілля. Ось тут повідомлення з поясненням чому це роблю.

По Богуцьким створила тему http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=19&t=2679
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Пеньковський, Піньковський, Пиньковський, Пе(и)ньковский

Повідомлення cronoster »

Родові гнізда Пеньковських знаходилися в Малопольщі ( село Пеньковіце, біля Кракова) чи на Мазовшу( селище Пенково). Згадуються з початку 15 століття, як шляхта гербу Остоя.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Відповісти

Повернутись до “П”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей