Ганнівка, село, Мар'їнський р-н, Донецька обл, Україна

Відповісти

У цьому селі/Цим селом/Це село

Народився і живу
0
Немає голосів
Народився, але не живу
0
Немає голосів
Жили мої батьки
0
Немає голосів
Жили декілька поколіннь моїх пращурів
1
50%
Жило більше 7 поколіннь моїх пращурів
0
Немає голосів
Досліджую
1
50%
Цікавлюсь
0
Немає голосів
Є зв'язок моїх пращурів з цим селом
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
Ваш варіант відповіді
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Ганнівка, село, Мар'їнський р-н, Донецька обл, Україна

Повідомлення АннА »

З другоъ теми
Kostyntunivna писав:Наші предки, Чайковські переселились в Олександрівський повіт Катеринославської губернії селище Ганівка в 1842-1845 роках. Швидше за все збіднілі шляхтичі або однодвірці. В родині говорять, нібито якесь польське коріння, але це тільки слова. Звідки переселилися знайти не можу. Не знайшла ревізькі казки1835 року з цього селища. Ось шукаю по переселенцям біля ближніх сіл. Розумію, що це пошуки голки в сіні. По ревізії 1850 року в Ганівці Олександрівського повіту Катеринославської губернії вже проживав Михайло Іванов Чайковський-1815 року народження, його брат Іван та сини Михайла, Пантелимон, Володимир, Тимофій. До наших днів я вже простежила, це наш предок. У селищах, які знаходяться поруч, переселенці з прізвищем "ський" приїжджали з Київської губернії, Таращанського округу, та з Богуславського повіту. Є також і Харківська губернія, але я не знаю по Харківській губернії може бути польське коріння? Будь ласка, допоможіть, що робити далі, де продовжувати пошуки? Які ще документи треба подивитися по переселенцях? Дякую.
АннА писав:А який це сьогодні населений пункт? На вікі серед сучасних є тільки одне, і те на Львівщині.
Kostyntunivna писав:Зараз це Ганівка,Успенівська сільська рада, Мар'їнського району Донецької області.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Ганнівка, село, Мар'їнський р-н, Донецька обл, Україна

Повідомлення АннА »

Знайшлась
Га́ннівка — село в Україні, в Мар'їнському районі Донецької області. У селі мешкає 205 людей.
Розташоване на правому березі р. Сухі Яли. Відстань до райцентру становить близько 23 км і проходить автошляхом місцевого значення.
За даними перепису 2001 року населення села становило 205 осіб, із них 91,71 % зазначили рідною мову українську та 8,29 % — російську.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Ганнівка, село, Мар'їнський р-н, Донецька обл, Україна

Повідомлення АннА »

З історії міст і сіл УРСР виданої у 1968-1973 роках.
УСПЕНІВКА — село, центр сільської Ради. Розташована на річці Сухих Ялах, за 25 км на захід від районного центру і за 10 км> .від залізничної станції Роя. Населення — 386 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Веселий Гай, Ганнівка, Трудове.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “Літера Г”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей