Запитання форумчан

Відповісти
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Запитання форумчан

Повідомлення в36 Ольга »

Добрый день!
У меня к Вам очень важный вопрос : разрешается ли здесь у вас писать на русском языке? Дело в том, что я живу в России и по-украински говорить не умею.
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення ukrgenealogy »

Ольга писав:Добрый день!
У меня к Вам очень важный вопрос : разрешается ли здесь у вас писать на русском языке? Дело в том, что я живу в России и по-украински говорить не умею.
Якщо Ви тут зареєструвались, то Ви мабуть мову розумієте.
Якщо Ви не маєте нічого проти, що відповідь(спілкування) Вам можуть надавати українською, та це Вас не особливо турбує - пишіть якою можете
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення в36 Ольга »

Спасибо Вам за ответ. Мову розумiю, хоть и не дословно.
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Balymba »

А чому закрито тему "Однодвірці"?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення АннА »

Balymba писав:А чому закрито тему "Однодвірці"?
Абетка - це "книжкова шафа" у якій по поличкам (буквам) зберігаються теми.
Прийшла в голову людини думка подивиться чи є щось по темі - війна, голодомор, однодвірці, паспорт - дивиться у абетку.
Якщо тема тільки із одного повідомлення, та ще й зактрита, то це означає, що є велика тема по цьому питанні десь на самому форумі.
На неї є посилання

Тема однодвірці в АБЕТЦІ (закрита із посиланням на розділ) http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=137&t=916
Розділ ОДНОДВІРЦІ у станах (відкритий) http://ukrgenealogy.com.ua/viewforum.php?f=211
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення D_i_V_a »

Позавчора ми побачили іменинника на форумі. Це було цікаво і несподівано! Одразу якось підняло настрій.
Подивилась у налаштуванях - можу занести і свої дані. Думаю, мені буде приємно отримати поздоровлення форумчан.
Але, але... як загалом багато жінок, бажаю свій вік приховати. Про це навіть у етікеті говориться, що жінок про їх вік не питають... ;)

Якщо я занесу тільки дату та місяць без року воно також буде на форумі видно, як це було позавчора?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Vitaly Savitar »

D_i_V_a писав:Позавчора ми побачили іменинника на форумі. Це було цікаво і несподівано! Одразу якось підняло настрій.
Подивилась у налаштуванях - можу занести і свої дані. Думаю, мені буде приємно отримати поздоровлення форумчан.
Але, але... як загалом багато жінок, бажаю свій вік приховати. Про це навіть у етікеті говориться, що жінок про їх вік не питають... ;)

Якщо я занесу тільки дату та місяць без року воно також буде на форумі видно, як це було позавчора?
Так, швидше всього, буде також видно. Функція іменини не може працювати без вказання віку.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення D_i_V_a »

Тільки я надумалась (нарешті) причипити автарку, як вони у всіх попропдали та з'явилися ці безполі "болванки".
Чи можна вже чипляти аватарки, чи ще будуть якісь зміни?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення Vitaly Savitar »

D_i_V_a писав:Тільки я надумалась (нарешті) причипити автарку, як вони у всіх попропдали та з'явилися ці безполі "болванки".
Чи можна вже чипляти аватарки, чи ще будуть якісь зміни?
Дякую, що звернулись.

По-замовчуванню, для всіх зареєстрованих користувачів встановлюється аватар, як ви кажете, "безликої болванки".

Але Ви можете завантажити і власний аватар, зайшовши в "Панель керування" у вкладці "Налаштування аватара".

Максимальні розміри аватара були оновлені і тепер становлять: ширина 150 точок, висота 150 точок, макс. розмір файлу 97.66 Кб.

Успіхів! Звертайтеся, якщо буде щось не так.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення D_i_V_a »

Vitaly Savitar писав:
Максимальні розміри аватара були оновлені і тепер становлять: ширина 150 точок, висота 150 точок, макс. розмір файлу 97.66 Кб.

Успіхів! Звертайтеся, якщо буде щось не так.
Дякую, получилось.
Але з Кб якась не стиковочка - аватарку на 75 КБ не взяло і сказало що вона (не помню точно) десь від 400-сот.
Зараз моя автарка 150Х132 але це = 27 Кб...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей