ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення ukrgenealogy »

Будь-ласка, залишайте свої пропозиції щодо роботи форуму у цій темі.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення D_i_V_a »

Зробіть нам будь ласка подяки/спасібки, дуже не вистачає подякувать за повідомлення
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення в36 Ольга »

Поддерживаю, "спасибок" не хватает.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення D_i_V_a »

в36 Ольга писав:Поддерживаю, "спасибок" не хватает.
Спасібки вже є... дякуєм. Та якісь вони незвичні... і з рейтінгом, і не тільки показує скільки мені поставили та хто, а ще скільки поставила я... о-о-о!
Але я на подяки завжди була щедра :D , то мабуть у майбутньому у мене буде більше поставляних чим отриманих, хі-хі-хі :lol:
Востаннє редагувалось 19 березня 2016, 22:33 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення в36 Ольга »

Ой, и правда, очень необычные и интересные "спасибки". Но не сразу удалось отыскать место, куда же клацнуть :oops:
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення в36 Ольга »

А еще вижу в темах появились по 10 звездочек и они понемногу заполняются цветом. Интересно, что будет, когда зажжется 10-ая звезда?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення D_i_V_a »

в36 Ольга писав:А еще вижу в темах появились по 10 звездочек и они понемногу заполняются цветом. Интересно, что будет, когда зажжется 10-ая звезда?
Я вчора десь хвилин 20 по форуму повзала, роздивлялася ці зірочки... поки до кінця не зрозуміла але маю думку, що із наповненням теми кількість % у зірочках буде падать. Мені здається, що цей показник залежить від кількості людей, що приймали у дискусіїї участь поділено на кількість повідомлень. Але це тільки припущення, загалом ці зірочки нагадують мені новорічну ялинку і трошки мерехкотять у очах, хі-хі-хі
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення в36 Ольга »

Попробовала нажать на зеленую зубастую мордаху, хочу посмотреть, что получится :D

Ага, теперь понятно, где и зачем выделенный значок появляется..
Аватар користувача
vbaben
Повідомлень: 1
З нами з: 20 лютого 2016, 17:31
Стать: Чоловік
Подякували: 2 рази

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення vbaben »

Добрий день,
добре, що ви започаткували український сайт з геніалогії.
Цей ресурс треба хоч трохи прорекламувати, тоді добавится учасників і користувачів пошуковиків.
Пропоную не вигадувати велосипед а будувати його, спираючись на досвід таких гігантів як Мy heritage.
Там ряд недоліків, як оплата - коли кількість персон перевищує 200 осіб. Наші українські юзери не будуть платити 100 долярів на рік, а 200 персон - то ще не дерево, а деревце, на пару гілок... Плату можна брати за виписки із реєєстрів, або церковних книг тощо, або за особисті прохання та запити, та рекламу. Розумію, що пройде якийсь час на розкрутку ресурсу, але з власного досвіду бачу, що ця тема цікавить багатьох людей, але вони не знають і не вміють користуватись можливостями.
Я скачав ДРЕВО 4, і працюю у вільний час. Роздруковую "дерево"для окремої персони і пробую залучати цих родичів до співпраці. Файли типа гедком піддтримуються в Штатах у мормонів і в німецьких сайтах, але нам треба СВІЙ Український форум-сайт. Щоб можна було розміщати свої ресурси, давати право на перегляд і адміністрування тим або іншим користувачам, ще щоб можна приховати інформацію , яку не хоче користувач оприлюднювати.
От такі у мене пропозиції щодо УГФ.
Дякую Володимир.
-------------------
(смайлики і спасібки - то добре, але це не саме основне у геніалогічних пошуках).
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення Vitaly Savitar »

vbaben писав:Добрий день,
...ще щоб можна приховати інформацію , яку не хоче користувач оприлюднювати.
От такі у мене пропозиції щодо УГФ.
Дякую Володимир.
-------------------
(смайлики і спасібки - то добре, але це не саме основне у геніалогічних пошуках).

Дякуємо за допис. Ми можемо створити закриті розділи і теми. Тож чекаємо на детальніші пропозиції щодо цього. Що саме Ви маєте на увазі. Опишіть, хто має мати доступ до теми і що хочете оприлюднювати: тільки для себе, чи для кого?
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Відповісти

Повернутись до “ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей