Генетична генеалогія

Відповісти

Чи хотіли би ви зробити ДНК тестування?

- Вже зробив і задоволений результатом.
11
37%
- Вже зробив і не задоволений результатом.
3
10%
- Хочу і планую це зробити і не важливо який результат отримаю.
2
7%
- Хочу, але бракує грошей.
13
43%
- Не хочу.
1
3%
 
Всього голосів: 30

Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Balymba »

viapolka писав:это к чему??
До того, що раніше посилки з генетичним матеріалом губились на пошті і перевірити їх проходження було неможливо. Зараз - це великий плюс.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

посылка из Украины дошла в фтдна меньше чем за полторы недели
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

Результаты готовы, пока ничего не понимаю, но карта меня порадовала :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення в36 Ольга »

viapolka писав:...пока ничего не понимаю... :D
Много специфических терминов или на иностранном языке? И кто ж теперь должен разъяснять?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

И то и другое, да как-то сама наверно методом тыка разберусь )) Но не все так просто, как изначально казалось. Я вот пока даже не могу найти как скачать результаты теста чтобы куда-то еще их загрузить, но это наверно в гугле есть, вначале хочется самой )
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
VHB
Повідомлень: 26
З нами з: 30 березня 2016, 18:47
Стать: Чоловік
Звідки: UA/US
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 28 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення VHB »

viapolka писав:Результаты готовы, пока ничего не понимаю, но карта меня порадовала :D
Поки-що не всі результати готові. Зачекайте поки з'явиться перелік аутосомних збіженців.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

VHB писав:
viapolka писав:Результаты готовы, пока ничего не понимаю, но карта меня порадовала :D
Поки-що не всі результати готові. Зачекайте поки з'явиться перелік аутосомних збіженців.
Спасибо! По второму киту все готово вроде, совпаденцы открываются, но 4-5 уровня, и целом не очень понятно, что с ними делать. А вот в основном меня вопрос волнует такой, у меня такие территории показаны, которые к отцовской линии не относятся (насколько я знаю), это получается, что у женщин результаты в фэмилифайндере только по женской линии или ...?
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
VHB
Повідомлень: 26
З нами з: 30 березня 2016, 18:47
Стать: Чоловік
Звідки: UA/US
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 28 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення VHB »

Family Finder показує перелік аутосомних збіженців різних рівнів (по всіх лініях), які є доступними в базі даних FTDNA. Мапа ж демонструє досить спрощену прив'язку до певних географічних/етнографічних регіонів, з яких походять предки (часто без прямої кореляції з певними родовими лініями). Вигляд мапи навіть для братів.сестер може суттєво відрізнятися.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

VHB писав:Family Finder показує перелік аутосомних збіженців різних рівнів (по всіх лініях), які є доступними в базі даних FTDNA. Мапа ж демонструє досить спрощену прив'язку до певних географічних/етнографічних регіонів, з яких походять предки (часто без прямої кореляції з певними родовими лініями). Вигляд мапи навіть для братів.сестер може суттєво відрізнятися.
Отличие я конечно вижу, но разве не должно быть во мне как-то или поровну или +- больше/меньше чего-то от отца? Насколько мне известно, та часть предков была из России, как минимум Рязанской губернии, глубже я конечно не знаю.
И еще моего знакомого поляка смутило, что Польша почему-то тут считается Восточной Европой, хотя она Центральная, но я нашла лишь одно объяснение, что по решению ООН ряд стран, включая Польшу, входит в Восточную Европу, пришлось отмахнуться, мол, американцы, у них свое видение мира :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

VHB писав:...Вигляд мапи навіть для братів.сестер може суттєво відрізнятися.
Ця фраза привела мене в ступор... Як це взагалі можливо?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “ГЕНЕТИЧНА генеалогія / ДНК”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей