ЖІНОЧА ДОЛЯ

Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Бабуся по матері розповідала про безправність жінок у дореволюційні часи :
Її бабусю чоловік бив , принижував, вона намагалася втекти від нього але поліція поверталася її до чоловіка силоміць
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення SNIGURIVNA »

"Університет Кембриджу провів дослідження, в якому порівняв кістки рук сучасних жінок-атлеток та жінок, що жили 6000 років тому, в ранні сільськогосподарські періоди,і виконували рутинну ручну роботу. Для порівняння були використані дані студенток, які входять в склад університетської команди з академічної греблі.
...Неолітичні жінки (7000-7400 років тому) мали так само розвинені ноги, як і спортсменки, які щотижня під час тренувань пропливали по 120 км на човнах. Але їх руки виявилися на 11-16% сильнішими, ніж у студенток-спортсменок, і майже на 30% сильнішими ніж у пересічних студенток Кембріджу...
"

Джерело
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Якщо вже зазирнули так далеко, то може варто підняти (чи створити) тему матріархат?
Було ж колись і таке, читала колись у Роберта Грейвса , назву не пам'ятаю йшлося про перехід від матріархату до патріархату у древній Греції та як це відбилося на міфології
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Також хочеться звернути увагу на те що частина жінок щоб досягти успіху або реалізації перевдягалися чоловіками, і це не лише кавалерист дівиця, це лікарі, художники .... і навіть Папа римський точніше папесса Іоанна

Було колись повідомлення в новинах:
В Ізраїлі при перепохованні відомого хірурга що жив і працював на межі 19 і 20 ст з'ясувалось що це жінка
Скільки ж іще лишилося не викритих?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення SNIGURIVNA »

viktoriyaogievskaya писав:Якщо вже зазирнули так далеко, то може варто підняти (чи створити) тему матріархат?
Насправді варто поглянути на руки селянок на світлинах початку 20 ст., щоб зрозуміти, що не так далеко все це. Звісно, з часів перетирання зерна камінюкою об камінюку тоді вже було дещо легше виконувати жіночу буденну роботу, але руки все виказують.
Як Вам прання в ополонці?
Ніколи не пробували ставити над собою експерименти і робити щось так, як прабабці робили?
Ну, може, щось не таке екстремальне, але як за царя.
Цікаві висновки народжуються з таких затій
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Не знаю, чи варто щось спеціально повторювати, бо мені доля стільки повторів підкидає що аж занадто, стосовно як за царя то значну частину свого життя я прожила в умовах села і носити воду за три двори для мене звична справа, Тай уроки я робила дуже часто при свічках, і шила-вишивала, і вела листування з друзями та родичами цілком паперове, і якось не дуже і помітила як світ змінився (мені 32 роки і я маю трьох синів) а зараз вчуся користуватися андроїдом не дуже виходить
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

І якщо погані побутові умови можна списати на недбалість, то мені як бабусі з прабабусею доводилося і пожежі гасити і від злодіїв свій будинок боронити
І прямо зараз я підкидають дрова в котел переглядаючи форум щоб не заснути на кухні
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Звернула увагу і вже не вперше :
У моєї прабабусі за словами батька було 6 дітей, про всіх розповідав, нещодавно від тітки почула що дітей було 7 Тетяна померла маленькою у віці чи то 4 чи то 7 років, а з чоловічої точки зору не рахується!!! Ніхто з моїх дядьків про неї не казав а на спроби уточнити так і сказали не рахується бо рано померла,
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення SNIGURIVNA »

viktoriyaogievskaya писав: а з чоловічої точки зору не рахується!!!
Я стикалася з таким. У кожному випадку свої причини. Іноді сама жінка почувається так, що не хоче зайвий раз афішувати втрату дитини, а потім це стає отим "не рахується" у нащадків. Нещодавно натрапила на статтю про жінок, які втратили вагітність, і там було про те, що наше суспільство дерев`яне і не те, що не може зрозуміти необхідність вигорювати це горе і допомогти пройти через це і відновитися, але й буває жорстоким і нетактовним. Що те, чим зазвичай втішають у таких випадках, взагалі казати не можна, бо це знецінює маленьке втрачене життя...
А у старі часи як було?
Ця тема і починалася з такої от історії про жінку.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ЖІНОЧА ДОЛЯ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Намітка: майстер-клас.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “SNIGURIVNA”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей