Чому мовчать родичі?

Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Чому мовчать родичі?

Повідомлення viapolka »

Ребят, вот наболевший вопрос, ответ на который я сама найти не могу.
Мы проследили две ветки рода, в обоих случаях писали по соц сетям, в обоих случаях писали вначале одному человеку, не получив ответа, писали еще одному, благо кому писать вариант был не один. И в первом случае нас с большим одолжением связали с родственницей, причем беседа ничего не дала, ни нового ни старого, и как-то все равно людям откуда они, кто они, что родня есть.

Во втором случае тоже писали двоим. Одной 33 года, прочитала и тишина. Второй я написала после откровенного игнора от первой. Ей 55 лет, она первой теткой приходится. Я нашла и отца первой, он то мне собственно и нужен, но его очееень давно не было в сети, а вот муж второй нигде не фигурирует. Эти два мужчины близнецы. Так вот вторая прочла сообщение и точно так же как и первая тупо не ответила.
Обоим я скидывала старые фото их предков, расписывала всю цепочку, писала кто я, писала что буду благодарна за любой ответ, правильно ли я цепочку сложила или нет. Можно же ответить: "я не знаю, уточню, отвечу", "нет", "да". Ну хоть что-нибудь!
Почему они игнорят??

ЧТО ЭТО? Почему так?
Востаннє редагувалось 30 грудня 2016, 11:35 користувачем viapolka, всього редагувалось 1 раз.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Почему молчат родственники?

Повідомлення al_mol »

Увы, но в большинстве случаев, они не игнорят, а просто не знают что сказать...

Просто в эпоху СССР, людям приходилось жить с выдуманным прошлым, в котором не было места ни дворянам, ни священникам, ни полякам, ни евреям...
Да и то что нам так усердно преподавали на уроках истории, что до 1917 - была полная Ж..., ведь тоже не правда, и земля была у крестьян, и заводы у рабочих...
Вот и в большинстве семей было введено табу на прошлое.....

Почитайте тему Не завжди треба вірити документам радянського часу....
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Почему молчат родственники?

Повідомлення Balymba »

Думаю, що більшість людей просто живуть сьогоднішнім днем. Аргументи приведені вище (про постреволюційні події) я думаю не основні - така ж проблема і в Польщі, Румунії, Канаді, Аргентині і т.д.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Почему молчат родственники?

Повідомлення viapolka »

Самое необъяснимое для меня, что они между собой уже обсудили, что я им писала, потому что третья 32х летняя (дочь второго близнеца), которой я думала написать, закрыла свой профиль и написать ей теперь нельзя. И это врядли совпадение.. Моя двоюродная сестра предполагает, что народ сейчас зашуганный стал, боятся чего-то, но мне не понятно чего можно бояться. Это неподвластно логике и вообще правилам приличия элементарного ((
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Почему молчат родственники?

Повідомлення Aushanbibi »

Як я Вас розумію. Така ж ситуація і у мене..
Наші сім'ї спілкувалися раніше, але получився момент, що мене не знають, бо свого часу батько не познайомив. Написав один раз - прочитали і тишина, розписав детально, що цікавить і те і се написав, залишив контакти. Написав обов'язкове: "..понимаю что у всех сейчас свои пролемы и мои письма могут быть некстати, но очень прошу, дайте хоть какой-то ответ...". Я писав так само як і Ви, дочці чоловіка який мені потрібний, бо він не з'являвся більше року у мережі. У відповідь отримав: "Если А.М. будет интересно он вам позвонит".
На що я думаю, що навіть не передали мої контакти і не казали, що я писав. Це дуже сумно.

Ще сумніше, коли знаєш що у людини є те що тобі потрібно і вона з радістю каже що допоможе і нормально розмовляє..але проходить місяць, два, півроку, телефонуєш і вже не в такому тоні відповідають, а кажуть що: "Це накладно, я незнаю чи вийде" і т.д. А коли ще через півроку пишеш у соц.мережах і описуєш, пояснюєш так як в першому варіанті.(справа була за фото, яке в 1 екземплярі є тільки) і ти просиш відсканувать його, чи перефотографувать хоча б, бо ця людина Ваш спільний прапрадід і пояснюєш що це важливо. У відповідь повний ігнор. Просто тишина з 3 повідомлень.
Я підтримую думку пана Балимби. Люди злякані чи що, бояться що хтось буде не їхнє майно претендувать, що з'явились "бідні родичі" чи що...нерозумію..А ще це банальна байдужість . Як казав французький король "сонечко" - "Після мене хоч потоп". Людям потрібні гроші, нерухомість, вигідні контакти, користь з інших, халява. А до історії, тим паче своєї їм байдуже. Вони по 100 раз на день роблять селфі, але перефотографувать фото - це титанічний труд, бо "а мне что из этого".
Ось так і живемо.. :(
Зображення
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Чому мовчать родичі?

Повідомлення D_i_V_a »

Додам і "свої п'ять копійок" до теми...

Ми інколи навіть здогадаться не можемо, що є причиною... але інколи вдається почути такі речі які приводять до тимчасового ступору, запам'ятовуються, та довго сидять в голові...

У мене віднайшлась да-а-а-альня родичка в Росії, налагодили контакт, поговорили по скайпу, обмінялися тим що мали. І вона розповіла, що у неї є дуже старенька тітонька, яка їй колись показувала старі фото НАШИХ родичів. Розповідала про них, дала можливість перефотографувати старі фото. З часом жінка не могла розібратися в поспіху зроблених записах, та фотографії (більша частина) не вдалися, розмазані. Стала напрошуваться до тітоньки знову у гості, а та їй сказала, що вона дуже здала і погано виглядає, і вона не хоче щоби її племінниця у такому стані бачила... щоби залишилася в її пам'яті привабливою... :roll:
Коли та наступного спілкування по телефону стала наполягати, що це все дурниці, сказала що фотографії викинула...
Думаю, що якби я "з'явилась га горизонті", то мені взагалі би нічого не пояснювали...

Чи можливо такий сценарій взагалі уявити якщо не почуєш таке від когось?...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Чому мовчать родичі?

Повідомлення в36 Ольга »

Но ведь не всегда выходит так грустно. Бывает, что найденные родичи очень даже заинтересованы, стараются поддерживать контакт, высылают и документы, и фото из своих старых альбомов. Возможно, это зависит от сиюминутного настроения, а еще и от характера человека и склада его ума :D .
Поэтому ломиться в закрытые двери нужно! И пусть кто-то вредный вас пошлет куда-нибудь в неприятную сторону, и пусть закрывают от вас свои профили. Но, по законам теории вероятности, все-таки должен найтись человек, который не откажется контактировать, и будет всем счастье! :D
Аватар користувача
viktoriyaogievskaya
Повідомлень: 100
З нами з: 30 жовтня 2017, 21:35
Стать: Жінка
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 59 разів

Re: Чому мовчать родичі?

Повідомлення viktoriyaogievskaya »

Додам і від себе: пішла в гості до тітки, свято врешті решт, почала розпитувати про родичів інформації мізерн бо про покійників або хороше або нічого, от і виходить що майже нічого бо не увійшли в історію своїми благодіяннями.
З боку матері більше нікого немає, формувати запити "туди не знаю куди"......
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Чому мовчать родичі?

Повідомлення в36 Ольга »

viktoriyaogievskaya писав: "туди не знаю куди"......
В таких сложных случаях нужно добывать свидетельство о смерти, в котором должны быть указаны дата и место рождения. А еще лучше заказывать в ЗАГСе одновременно и св-во о смерти, и справку о смерти. Справку составляют по записи в регистрационных книгах и, если очень вежливо попросить, могут внести всё, что там указано. Вплоть до места захоронения и фамилии родственника, которому был выдан первый экземпляр свидетельства.

P.S. :D Правда, у моего родственника оказалось два места рождения: запись в св-ве о смерти оказалась неверной. На самом деле он жил в указанном селе с 2хлетнего возраста, а родился за тысячи км от этого населенного пункта.
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Чому мовчать родичі?

Повідомлення SNIGURIVNA »

viktoriyaogievskaya писав:Додам і від себе: пішла в гості до тітки, свято врешті решт...
Якщо у Вас є настрій розпитати, то не факт, що у людини є настрій розказувати щось саме зараз.

Якщо навчитися ловити моменти откровень, то потім Вам навіть нав`язуватимуть свої спогади :wink: , бо слухачі цінніші за оповідачей, навіть якщо спершу здається, що навпаки.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей