Якщо пошук зайшов в глухий кут

Відповісти
Аватар користувача
Kostyntunivna
Повідомлень: 115
З нами з: 24 березня 2018, 09:52
Стать: Жінка
Звідки: Україна, Донецька область
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 32 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення Kostyntunivna »

Наші предки, Чайковські переселились в Олександрівський повіт Катеринославської губернії селище Ганівка в 1842-1845 роках. Швидше за все збіднілі шляхтичі або однодвірці. В родині говорять, нібито якесь польське коріння, але це тільки слова. Звідки переселилися знайти не можу. Не знайшла ревізькі казки1835 року з цього селища. Ось шукаю по переселенцям біля ближніх сіл. Розумію, що це пошуки голки в сіні. По ревізії 1850 року в Ганівці Олександрівського повіту Катеринославської губернії вже проживав Михайло Іванов Чайковський-1815 року народження, його брат Іван та сини Михайла, Пантелимон, Володимир, Тимофій. До наших днів я вже простежила, це наш предок. У селищах, які знаходяться поруч, переселенці з прізвищем "ський" приїжджали з Київської губернії, Таращанського округу, та з Богуславського повіту. Є також і Харківська губернія, але я не знаю по Харківській губернії може бути польське коріння? Будь ласка, допоможіть, що робити далі, де продовжувати пошуки? Які ще документи треба подивитися по переселенцях? Дякую.
Шакула - (с.Вихолки Чернігівська губ.)
Пащенко - (сл.Одринка Харківська губ.)
Чайковські - (с.Янишівка Київська губ.)
Кравченко - (с.Ст. Михайлівка Катеринославсбка губ.)
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення АннА »

Kostyntunivna писав:Наші предки, Чайковські переселились в Олександрівський повіт Катеринославської губернії селище Ганівка в 1842-1845 роках.
А який це сьогодні населений пункт? На вікі серед сучасних є тільки одне, і те на Львівщині.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Kostyntunivna писав:Наші предки, Чайковські переселились в Олександрівський повіт Катеринославської губернії селище Ганівка в 1842-1845 роках. Швидше за все збіднілі шляхтичі або однодвірці. В родині говорять, нібито якесь польське коріння, але це тільки слова. Звідки переселилися знайти не можу. Не знайшла ревізькі казки1835 року з цього селища. Ось шукаю по переселенцям біля ближніх сіл. Розумію, що це пошуки голки в сіні. По ревізії 1850 року в Ганівці Олександрівського повіту Катеринославської губернії вже проживав Михайло Іванов Чайковський-1815 року народження, його брат Іван та сини Михайла, Пантелимон, Володимир, Тимофій. До наших днів я вже простежила, це наш предок. У селищах, які знаходяться поруч, переселенці з прізвищем "ський" приїжджали з Київської губернії, Таращанського округу, та з Богуславського повіту. Є також і Харківська губернія, але я не знаю по Харківській губернії може бути польське коріння? Будь ласка, допоможіть, що робити далі, де продовжувати пошуки? Які ще документи треба подивитися по переселенцях? Дякую.
Лучше опубликуйте скан из РС.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення DVK_Dmitriy »

АннА писав:
Kostyntunivna писав:Наші предки, Чайковські переселились в Олександрівський повіт Катеринославської губернії селище Ганівка в 1842-1845 роках.
А який це сьогодні населений пункт? На вікі серед сучасних є тільки одне, і те на Львівщині.
Как вариант, Терновка
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0 ... %BE%D0%BD)
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Kostyntunivna
Повідомлень: 115
З нами з: 24 березня 2018, 09:52
Стать: Жінка
Звідки: Україна, Донецька область
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 32 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення Kostyntunivna »

Зараз це Ганівка,Успенівська сільська рада, Мар'їнського району Донецької області.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Шакула - (с.Вихолки Чернігівська губ.)
Пащенко - (сл.Одринка Харківська губ.)
Чайковські - (с.Янишівка Київська губ.)
Кравченко - (с.Ст. Михайлівка Катеринославсбка губ.)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення D_i_V_a »

Kostyntunivna писав:... і Харківська губернія, але я не знаю по Харківській губернії може бути польське коріння? ..
Може.
У мене в роду з тих країв є прабабця. Про неї говорять, що була полячкою. Дані ще не перевірені і не підтверджені. Ось тут про неї вже колись писала.
Думаю, що польське коріння навіть в Сибіру є, не тільки в Харківській губернії... ;)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Kostyntunivna
Повідомлень: 115
З нами з: 24 березня 2018, 09:52
Стать: Жінка
Звідки: Україна, Донецька область
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 32 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення Kostyntunivna »

D_i_V_a писав:Може.
У мене в роду з тих країв є прабабця. Про неї говорять, що була полячкою. Дані ще не перевірені і не підтверджені. Ось тут про неї вже колись писала.
Думаю, що польське коріння навіть в Сибіру є, не тільки в Харківській губернії... ;)
Дякую, мені теж карта поляка не потрібна, я лише хочу знайти своє коріння. Але щось не заладилось...
Шакула - (с.Вихолки Чернігівська губ.)
Пащенко - (сл.Одринка Харківська губ.)
Чайковські - (с.Янишівка Київська губ.)
Кравченко - (с.Ст. Михайлівка Катеринославсбка губ.)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення D_i_V_a »

Kostyntunivna писав:... Але щось не заладилось...
Не заладилось?! У Вас?!
Перечитала ще раз повідомлення, цитата - в 1842-1845 роках. - Ви докопалися до першої половини 19 століття і кажете, що не заладилось?
Не заладилось - це коли люди не можуть пройти 20-те століття і піти в глиб далі ніж до дідусів...

А чому Ви не створите прізвищну тему по Чайковських http://ukrgenealogy.com.ua/viewforum.php?f=44. Там такої ще немає. Може з часом з'являться копачі по прізвищу які принесуть хочаби натяк на напрямок?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення в36 Ольга »

Kostyntunivna, не разберу, как Ваше селение названо в документе? Не Ганнiвка... И не Анновка...
По сказке получается, что Ваши Чайковские приехали не в сороковых годах, а гораздо раньше. Вновь родившийся Владимир появился на свет уже в этом селе в 1836 году. Поэтому, если не удается пока отыскать РС 1833-34 г., то ищите сказку предыдущую.

Кроме того, графа "по последней ревизии состояло.." показывает возраст на 1834 год, поэтому вы неправильно высчитали возраст членов семьи.
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Якщо пошук зайшов в глухий кут

Повідомлення al_mol »

Kostyntunivna писав:Наші предки, Чайковські переселились в Олександрівський повіт Катеринославської губернії селище Ганівка в 1842-1845 роках. Швидше за все збіднілі шляхтичі або однодвірці. В родині говорять, нібито якесь польське коріння, але це тільки слова. Звідки переселилися знайти не можу. Не знайшла ревізькі казки1835 року з цього селища. Ось шукаю по переселенцям біля ближніх сіл. Розумію, що це пошуки голки в сіні. По ревізії 1850 року в Ганівці Олександрівського повіту Катеринославської губернії вже проживав Михайло Іванов Чайковський-1815 року народження, його брат Іван та сини Михайла, Пантелимон, Володимир, Тимофій. До наших днів я вже простежила, це наш предок. У селищах, які знаходяться поруч, переселенці з прізвищем "ський" приїжджали з Київської губернії, Таращанського округу, та з Богуславського повіту. Є також і Харківська губернія, але я не знаю по Харківській губернії може бути польське коріння? Будь ласка, допоможіть, що робити далі, де продовжувати пошуки? Які ще документи треба подивитися по переселенцях? Дякую.
как оказалось Чайковские очень распространенная фамилия, потому Вам надо изучать документы НП и волостные, иначе иголку в стоге не найти.....
Вот примерный список за 1795-1835 года
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей