Поможіть

Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

Перезалила на форум, я забыла что у нас блок на соц сети)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Balymba »

viapolka А на останньому фото титульний лист теж вказує, що це "погосподарська книга"? Бо як на мене, то якісь "посімейні списки".
Щодо "саморобної" книги на другому фото, то зрозуміло, що виготовляючи із якогось іншого формату, було спрощено документ.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

Balymba писав:viapolka А на останньому фото титульний лист теж вказує, що це "погосподарська книга"? Бо як на мене, то якісь "посімейні списки".
Щодо "саморобної" книги на другому фото, то зрозуміло, що виготовляючи із якогось іншого формату, було спрощено документ.
Да, на всех была надпись погосподарська книга. Но я ничему не удивляюсь, писали как попало. Фамилии перевирали, ошибки делали идиотские, вплоть до того что написано Осцецкая Петронелия а ниже уже Осецкая. Колхоз имени КОрова а не КИрова и т.д
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

я вначале фоткала откуда запись, но книг было так много, а времени и заряда батареи мало :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Поможіть

Повідомлення Колосятко »

Підкажіть - моя прапрабабуся переїхала до мого міста (не переселена) з Польщі (Собібор) приблизно у 1945р - чи реєструвались такі переселенці? Чи є зміст писати запит до обласного архіву? і який саме документ просити? чи є шанс що там буде вказана дата народження? іншого шансу вияснити її дату народження у мене немає :(
Востаннє редагувалось 22 червня 2017, 12:58 користувачем Колосятко, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

Колосятко писав:... Чи є зміст писати запит до обласного архіву? і який саме документ просити? чи є шанс що там буде вказана дата народження і місце народження? іншого шансу вияснити її дату народження у мене немає :(
Місце народження може бути записаним як в свідоцтві про смерть так і в свідоцтві про народження.
Треба розуміти, що у Вас цих документів немає.
Запит робити потрібно - таким чином Ви отримаєте якусь відповідь і "хрестик" буде поставлено (я тут був ;) ). Інколи з отриманих документів негативного змісту випливає якийсь натяк на напрям пошуку.

Мій особистий досвід - дзвоню і описую ситуацію і питаю що я у них можу отримати і як правильно зробити запит.
Всі без винятку розмови з архіваріусами були інформативними.

І ще прохання - після контакту з архівом напишіть про Ваш досвід
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: Поможіть

Повідомлення Колосятко »

D_i_V_a писав:
Колосятко писав:... Чи є зміст писати запит до обласного архіву? і який саме документ просити? чи є шанс що там буде вказана дата народження і місце народження? іншого шансу вияснити її дату народження у мене немає :(
Місце народження може бути записаним як в свідоцтві про смерть так і в свідоцтві про народження.
Треба розуміти, що у Вас цих документів немає.
Запит робити потрібно - таким чином Ви отримаєте якусь відповідь і "хрестик" буде поставлено (я тут був ;) ). Інколи з отриманих документів негативного змісту випливає якийсь натяк на напрям пошуку.

Мій особистий досвід - дзвоню і описую ситуацію і питаю що я у них можу отримати і як правильно зробити запит.
Всі без винятку розмови з архіваріусами були інформативними.

І ще прохання - після контакту з архівом напишіть про Ваш досвід
Набралась сміливості і зателефонувала - багато в нас в архіві хамовитих панянок, але найбільш адекватна з них дала відповідь - що приїзжих не реєстрували, тільки мають дані про переселенців (як операція "Вісла" приміром)...але радили звернутись до Львівського архіву - кажуть там мали б бути списки людей, що перетинали кордон
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

Колосятко писав:Набралась сміливості і зателефонувала ...
БРАВО!!!
І як швидко з'явилась правильна відповідь!
Списки тих що перетинали кордон - треба десь записать собі до нотаток - цікаво було дізнатися.
Дякую пані Колосятко
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Zarik
Повідомлень: 16
З нами з: 03 березня 2017, 23:17
Стать: Жінка
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 17 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Zarik »

Уважаемые форумчане, помогите в таком вопросе. Как звучит полное имя от старинного женского имени Приська?
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Falcon »

Zarik писав:Как звучит полное имя от старинного женского имени Приська?
Євпраксія — жіноче православне ім'я. Походить від грецького імені Ευπραξία — букв. «Добрі справи»; в переносному значенні — «благодійниця»
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей