GedcomReport

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
2
67%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
1
33%
 
Всього голосів: 3

Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:А тепер все таки про сам процес перевірки
Помилочки віднайшлися. Я навіть записала як вони звучали - було смішно... і дуже :lol:

-шлюб до народження
-вік одного з батьків на момент народження 134 роки
-вік нареченого та нареченої 119 років
-різниця віку між нареченими 102 роки
-різниця у віці дітей менше 9 місяців (це поки ще не перевірила)
-дитина народжена після смерті батьк 10 місяців ( також не перевіряла)

А от зараз буде щось цікавеньке... ось тут я видала перл...
-вік одного з батьків складає 1785 років (замість 1759 року я забила 759 рік :o :shock: :roll: - всього на тисячоліття помилилась, з ким не буває :lol: )
Я ж попереджав Вас, що знайдете багато цікавого. ))) Повірте, такі помилки є у всіх. Деякі просто смішні, а деякі такі, що примусять засумніватись у тому, що гілка, що досліджується, дійсно є правильною.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:... Чи їх забагато?
Зрештою у якоря можна прибрать дату народження ...
Багатенько було...
Я такого й не очікувала. Думаю на 4 тисячі осіб дерева до 200 осіб це якоря.
Вони якось спочатку всі повискакували, та я двічі не могла ці хащі пройти. Маю на увазі, що двічі сідала за обробку помилок та потім закривала програму, та не могла себе примусити знову за неї браться.
Тільки коли пішли справжні помилки, то стало веселіше.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав: Впишіть ту дату, якщо вона Вам потрібна, у примітки, щоб на неї не реагувала програма.
Мабуть щось таке треба буде поступово і почать робить.

Питання. От я обробила цей файл, але продовжую потроху заносить нову інформацію в дерево. То цей файл можна тепер "викинуть" а коли прийде бажання перевірки, то зробить новий? Так воно робиться?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:
ww2 писав: Впишіть ту дату, якщо вона Вам потрібна, у примітки, щоб на неї не реагувала програма.
Мабуть щось таке треба буде поступово і почать робить.

Питання. От я обробила цей файл, але продовжую потроху заносить нову інформацію в дерево. То цей файл можна тепер "викинуть" а коли прийде бажання перевірки, то зробить новий? Так воно робиться?
Звісно, можна.
Це ж всього навсього звіт :-)
До речі, якщо Вам важко обробити всі помилки одночасно, то Ви можете спробувати сформувати цей звіт, залишивши тільки одну якусь опцію (галочку), наприклад "Тривалість життя". Потім, якусь іншу, і т.д.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:Звісно, можна.
Це ж всього навсього звіт :-)
До речі, якщо Вам важко обробити всі помилки одночасно, то Ви можете спробувати сформувати цей звіт, залишивши тільки одну якусь опцію (галочку), наприклад "Тривалість життя". Потім, якусь іншу, і т.д.
Тепер і в мене питання...
Вирішила подивиться шлюби своєї прямої гілки, бо я по ним все добре знаю. Взяла самого древнього і думала так по гілці іти і дивиться що мені покаже. І одразу несподіванка - знаки питань замість прізвищ та імен...
Що робить?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав: -різниця у віці дітей менше 9 місяців (це поки ще не перевірила)
-дитина народжена після смерті батьк 10 місяців ( також не перевіряла)
- можливо семимісячне?
- взагалі-то діти народжені до 10 місяців після смерті батька завжди визначались законнонародженими.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:...До речі, якщо Вам важко обробити всі помилки одночасно, то Ви можете спробувати сформувати цей звіт, залишивши тільки одну якусь опцію (галочку), наприклад "Тривалість життя". Потім, якусь іншу, і т.д.
Ох, пане Олеже, Ви мене з цим "тривалість життя" трошки ввели в оману... я шукала таку кнопку, а мова мабуть шла про вік... про кнопки зі словом вік?

Так, Ви маєте рацію, по такому великому дереву, та ще й коли якоря висять то пошук окремо по галочкам значно краще, спокійніше і немає такої кількості одночасних помилок.
І ще, виправивши всі грубі помилки у дереві, починаючи роботу далі, я взяла старий файл та дивувалася чого ж детектор помилок указує на помилку, якщо в дереві стоїть правильна дата народження. Не одразу дійшло що треба зробити новий файл, хі-хі-хі
Перший квадратик - дитина старша за батьків - мені особисто зовсім не потрібний, там повно помилок, та це свідомі помилки.
По першому малюночку питання про фаворитів. Що можна по фаворитам відстежити?

А ось другий малюночок - це вже забуте мною деревце київських князів. Була здивована побачити в цьому файлі такі древні персони і дивувалась яким чином вони сюди потрапили. Тепер зрозуміло, що це був "перший захід на посадку", але я потім вирішила не плутатись і зробила для такої сивини окремий файл. Той файл первіряти зовсім не збиралась, тому трохи рада, що ця проблема таки повискакувала тут.
Перша пані Ольга(Helena) - це не хто інша, як наша княгиня Ольга і тривалість її життя по дереву складає 79 років. Але програма пише, що їй більше 3000 років?!
Те ж саме з Володимиром, Ярославом і Ярополком. Щось программа не сприймає дати до 1000 року.

Останьому - Малу Залешанину - я дійсно "дозволила пожити подовше" - похоронила його тільки після 2-гої світової війни :lol:
Помилку виправила, але думаю при наступній перевірці видасть такеж як і по верхнім персонам, бо і він жив до тисячного року.

При набиванні віку тих що жили до 1000 року, автоматом вискакує 0 - тобто стоїть по Ользі 0890.
Може у цьому проблема?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:
ww2 писав:Звісно, можна.
Це ж всього навсього звіт :-)
До речі, якщо Вам важко обробити всі помилки одночасно, то Ви можете спробувати сформувати цей звіт, залишивши тільки одну якусь опцію (галочку), наприклад "Тривалість життя". Потім, якусь іншу, і т.д.
Тепер і в мене питання...
Вирішила подивиться шлюби своєї прямої гілки, бо я по ним все добре знаю. Взяла самого древнього і думала так по гілці іти і дивиться що мені покаже. І одразу несподіванка - знаки питань замість прізвищ та імен...
Що робить?
Зі знаками питання поки не збагну. Крім цього звіту, у решти все нормально?
Скоріш за все відображення цього звіту залежить від оточення. Є одна підозра, підправлю, спробуєте

Що стосується Тривалості життя, перепрошую, перед очима програми не було, не пам'ятав точну назву. Але Ви збагнули все правильно

Що стосується народження до 1000 року, то також перевіру.
Якщо є бажання, надішліть цей gedcom мені на поштову скриньку, щоб наочніше було. Але виправлю в будь якому разі
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a, повиправляв деякі Ваші зауваження

► Версія 2016.05.11 (GedcomReport)
  • Виправлена ​​робота з датами до 1000 року (зокрема, у Детектор проблем помилково потрапляли персони з такими датами).
  • Виправлена ​​проблема з відображенням звіту Шлюби для національних кодувань, відмінних від кирилиці і латиниці
  • Виправлена ​​помилка, що з'являлась при переміщенні "повзунка" у Списку персон після роботи режиму "Детектор спорідненості"
  • У Схемі нащадків примітка примусово обрізається до 300 символів (щоб уникнути повного закриття хінтом всього екрану)
  • При аналізі даних в Детекторі проблем враховуються додаткові типи зв'язків (наприклад, хрещені), для уникнення потрапляння таких персон в "Персони без зв'язків"
  • В розділ довідки та на сайті додано розділ "Панель навігації"
Ви якось питали про Фаворитів і як вони зможить Вам допомогти в Детекторі.
Вирішив у Довідці і на сайті створити окремий розділ, у якому детально розписав яких переваг можна досягнути використовуючи Фаворитів.
Зокрема, коли писав, збагнув, що таким чином Ви можете відсікти ваші якорі при перевірці у Детекторі проблем. :)
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

Сьогодні спробувала ще подивиться програму - одразу вискочила проблема.
Дарья Федоровна, що померла у 1834, а син народився у 1906. Ще в першому гедкомі вискочила ця проблема. Я її одразу виправила. Взяла сьогодні 2-й а ця проблема стоїть як не виправлена коли перевіряю по №5 (нар. після смерті батьків).
Зробила сьогодні новий 3-й гедком, а воно знову показує старий рік смерті 1834 і помилку. Щось не працює.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей