GenoPro

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
2
40%
Ні
1
20%
Не зовсім
2
40%
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: GenoPro

Повідомлення в36 Ольга »

D_i_V_a писав:А рік правильно вказаний? Щось дуже молоденький документ... ;)
Да, год документа 1985, все верно. Так и сам этот "потомок предков" не древний, ныне живущий в Киеве :D
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GenoPro

Повідомлення ww2 »

Дозволю собі втрутитись в дискусію.
Я ще років 10 почав вести своє дерево саме в GenoPro і воно мені здалось дуже наочним.
Однак дерево сильно розвивалось і мені постійно потрібно було совати гілки дерева, щоб втиснути чергову нову персону або сім'ю.
Поясню - в ГеноПро дерево статичне. Є в ньому автоматичне форматування, але воно дуже недосконале. В усякому разі, так було 10 років тому.
Зрештою мені набридло це совання, і тут якраз я натрапив на ДЖ, переніс свої дані і полегшено зітхнув - у ДЖ дерево створюються динамічно, від будь-якої персони і з різним рівнем деталізації

Друга причина, з якої я не радив би працювати з ГеноПро - це той самий GEDCOM.
Він настільки нестандартний, що мало яка програма (а можливо й ніяка) повністю коректно його розпізнає. Розробники програми так познущалися з стандартом, що в мене виникла підозра, що це зроблено умисно.
Щоб до максимума зробити важким перехід на іншу програму.
Інакше я деякі речі пояснити не можу.
В усякому разі я дуже помучився, щом GedcomReport розумів Gedcom від GenoPro
До речі, ДЖ губить цілі гілкі, коли імпортує gedcom від GenoPro
Підозрюю, що інші також не все враховують :(
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GenoPro

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:...натрапив на ДЖ, переніс свої дані і полегшено зітхнув ...
Було би цікаво дізнатися, як покроково переносяться дані з однієї програми до іншої... наскільки це складний процес?
Може для цього створити окрему тему?...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GenoPro

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:
ww2 писав:...натрапив на ДЖ, переніс свої дані і полегшено зітхнув ...
Було би цікаво дізнатися, як покроково переносяться дані з однієї програми до іншої... наскільки це складний процес?
Може для цього створити окрему тему?...
Через той самий Gedcom
Экспорт даних з програми в якій знаходяться ваші дані, імпорт gedcom в програму, в якій хочете бачити ваше дерево.
У зв'язку з тим, що я завжди користуюсь тільки самими стандартними та базовими полями та можливостями програм, втрати при такому переносі зазвичай мінімальні або відсутні.
Якщо будь-яка програма надає свої унікальні можливості (наприклад, можливість розташовувати окремі гілки на різних вкладках, зв'язуючи ці різні гілки через якусь персону - ця можливість присутня у Генопро та носить назву Генограми), то при імпорті такого файла, інші програми не зрозуміють цих особливостей.
Інший приклад - ведення бази Місць у ДЖ. Ці дані стандартом gedcom не передбачені, тому безумовно будуть втрачені при переході на іншу програму.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
mirn
Повідомлень: 41
З нами з: 18 жовтня 2016, 07:53
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 54 рази
Контактна інформація:

Re: GenoPro

Повідомлення mirn »

Доброго всем дня!
Я уже более 4 лет использую эту программу и более удобного, информативного и полезного инструмента еще не встретил.
Перепробовал множество программ в том числе онлайн-сервисов по построению древа на всеми нам известных сайтах, но со временем и опытом понимал, что все они хороши для развлечения.
Не так давно обновился до GenoPro 2016. Ничего кардинально конечно не обновилось (да оно и не нужно), но очень полезную опцию по поиску ошибок добавили. Так что всем рекомендую.
МИХАЙЛЕНКО = БОРЩИ! Сайт нашей семьи МИХАЙЛЕНКО - http://www.mihajlenko.ru
Ищу подтверждение проживания своего рода Михайленко на территории нынешней Украины в период с 1750 по 1800гг.
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: GenoPro

Повідомлення kbg_dnepr »

Я користувалася GenoPro, коли вона ще була безкоштовною, але потім міняла комп'ютер і все не можу зібратися її придбати. А хотіла б - мені там дуже подобається можливість створювати неприв'язані особи так окремі аркуші, як в Екселі - я в ній вводила дані по споріднених (через шлюб) родах.

І тут для мене було б цікаво зрозуміти, чи зрозуміє нова версія мої дані, тобто чи варто платити за програму? Мені вона цікава, тільки щоб отримати доступ до того, що я зробила років 7-8 (чи навіть ще раніше?) тому.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Barcha
Супермодератор
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2018, 13:44
Стать: Чоловік
Звідки: La Rochelle, France
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 112 разів

Re: GenoPro

Повідомлення Barcha »

kbg_dnepr писав:Я користувалася GenoPro, коли вона ще була безкоштовною, але потім міняла комп'ютер і все не можу зібратися її придбати. А хотіла б - мені там дуже подобається можливість створювати неприв'язані особи так окремі аркуші, як в Екселі - я в ній вводила дані по споріднених (через шлюб) родах.

І тут для мене було б цікаво зрозуміти, чи зрозуміє нова версія мої дані, тобто чи варто платити за програму? Мені вона цікава, тільки щоб отримати доступ до того, що я зробила років 7-8 (чи навіть ще раніше?) тому.
Hello,
I'm not sure if the latest version will automatically import your data. At worst, it will be necessary to import.

I had posted another one here which is free and will remain so but it is not translated into Ukrainian
Із повагою, Barcha

France, Spain, Italy, Canada, United States, Poland, Ukraine and maybe more...
Франція, Іспанія, Італія, Канада, Сполучені Штати, Польща, Україна і можливо більше
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: GenoPro

Повідомлення kbg_dnepr »

Well, what i need is to read existing files with lots of information.
Thank you for the idea, maybe beginners can use Ancestris. Is there a gedcom import?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Barcha
Супермодератор
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2018, 13:44
Стать: Чоловік
Звідки: La Rochelle, France
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 112 разів

Re: GenoPro

Повідомлення Barcha »

kbg_dnepr писав:Well, what i need is to read existing files with lots of information.
Thank you for the idea, maybe beginners can use Ancestris. Is there a gedcom import?

Beginners and advanced alike can use it and yes it has a gedcom import: https://docs.ancestris.org/books/user-guide/page/gedcom

If more forum members want to use it, I could translate it into Ukrainian.
Із повагою, Barcha

France, Spain, Italy, Canada, United States, Poland, Ukraine and maybe more...
Франція, Іспанія, Італія, Канада, Сполучені Штати, Польща, Україна і можливо більше
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: GenoPro

Повідомлення kbg_dnepr »

Dear Barcha,
I meant beginners only in the sense of creating the very first Family Tree, when there are no other already existing trees.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей