Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

поклацав трохи новим "Древом", відсутня кнопка "сохранить", вірніше кнопка така є, а зберігати картинку в графічних файлах, як було в старій версії, ніззя А через "печать-экспорт" картинка така собі і ще й розбита на куски, якщо програма так вирішить :D Думав зробили "заливку" полос поколінь як у ворді з ефектами, ні. Фон можна підставляти, правда ще не так як хотілось би, треба ще поклацать...
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

фон не вліз бо картинку дерева розтягнуло практично в два рази по довжині, в старій програмі була 30х90см, а тут 30х180 :shock:
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

ГіП писав:поклацав трохи новим "Древом", відсутня кнопка "сохранить", вірніше кнопка така є, а зберігати картинку в графічних файлах... треба ще поклацать...
Похоже, що різниця порівняно з сучасною версію дійсно дуже велика...
Це ж по радянським мєркам майже 2,5 п,ятирічки :D пройшло...
То пограйтеся трохи програмою, звикніть до неї.

Що можу сказать, що зі збереженням файла у мене на початку також непорозуміння було. Після натиску на кнопку зберегти наче нічого не трапляється. А коли програму закриваєш, то висвічує "зберегти резервну копію" - от я її натискала і ще у додаток не пам,ятала де ж ту копію зберігла і на початку не розуміла куди все дівається. :lol:
Коли потроху розібралась, то стало ясно, що резервну копію кожного разу робить не треба, і головне знати де ж він лежить отой головний файл.
Копії для друку або перегляду на екрані роблю для новонайдених родичах по їх гілці та ховаю у окремих папках
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

D_i_V_a писав: Після натиску на кнопку зберегти наче нічого не трапляється.

Копії для друку або перегляду на екрані роблю для новонайдених родичах по їх гілці та ховаю у окремих папках
аналогічно а в старій версії цією кнопкою зберігалась картинка дерева в різних(.gif, .jpeg, .bmp) форматах. А копії то звичайно ховаю, правда у мене було три різних дерева, бази по різних папках, ну щоб не в одному тисяча, а в трьх по триста-чотириста :D ну бува пошлеш на експорт дерево і з кінцями :D бо забув у якій папці базу ховав :D
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення al_mol »

ГіП писав: аналогічно а в старій версії цією кнопкою зберігалась картинка дерева в різних(.gif, .jpeg, .bmp) форматах.
і в цій можливо, тільки треба вибрати :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

al_mol писав:
ГіП писав: аналогічно а в старій версії цією кнопкою зберігалась картинка дерева в різних(.gif, .jpeg, .bmp) форматах.
і в цій можливо, тільки треба вибрати :D
О, а я вважала себе такою продвинутою... а про це не знала... треба подивиться в якому ж воно у мене "само по собі" зберіглося :lol:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення в36 Ольга »

Скоро и я замучаю вопросами, т.к. собираюсь купить эту программу.
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

в36 Ольга писав:Скоро и я замучаю вопросами, т.к. собираюсь купить эту программу.
я взял попробовать за спасибо :D
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

порадовала цифровая часть, а вот графика разочаровала, в старой версии качество картинки было лучше, а тут мало того, что дерево вытягивает вширь, так еще и выбора нет по качеству сохраняемой картинки. В смысле выбор есть, но без выбора :D или качество экранное или для печати. Оно вроде как больше и не надо ничего, но мне надо и среднее между ними, так как качества "для экрана" - мало, а "для печати" - много. Причем печать выдает космические цифры, разбило мое дерево на 350 листов :o и делает это сама программа по своему хотению. В старой я имел возможность сохранять картинку в трех форматах и в качестве на выбор лучшее, среднее или низкое, а тут пока результат не радует. А вот обработка данных, вывод статистики, печать росписи порадовало.
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Спочатку думав, що із збільшенням кількості персон працювати з програмою стане важче, а виявляється - навпаки. Чи то вже може певний досвід з'явився? Закінчую введення 8 тисячі, але схоже процес буде безкінечний - знайшов три дерева канадських переселенців в яких понад 500 мої кровні родичі. Прийдеться вводити
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей