Дименський, Димінський, Диманський

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
1
100%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Дименський, Димінський, Диманський

Повідомлення D_i_V_a »

З дворянської справи Домарацьких:
4-е доказательство, свидетельство данное вместо метрики 1802 года ноября 23 дня жидовецким приходским священником Гавриилом Орчаковским , по выслушанию под присягою показания от тамошних жителей Федора Качора, Федора Загребельнюка, Григория Криштопчука и прочих в том что 1757 году апреля 23 дня Воицех родился от дворянина Михаила Домарацкаго и жены его Анны урожденной Дименской и крещен того села священником Иваном Зимовским

Коли півтори роки тому робила цей запис у дереві життя, то подумала - яке гарне дівоче прізвище у жінки... Подумала також, що комусь повезло дуже, що в справі є дівоче прізвище дружини від такої сивини, бо в інших дворянських справах не часто таке бачила...
Хто міг подумати тоді, що це прізвище належить до "моїх" по прямій лінії...

За довідником Лисенка/Чернецького Дименських у списку немає.
Є 6 родин Димінських та 1 Диманські.

Тільки вчора віднашла, що це прізвище є для мене родовим та іде по одній з прямих ліній. Нічого про нього не знаю - де жили, хто такі? І звичайно від середини 18 століття не збереглось ніяких сімейних легенд ;) ... такий собі білий лист...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дименський, Димінський, Диманський

Повідомлення D_i_V_a »

З другої теми
D_i_V_a писав:
D_i_V_a писав:
D_i_V_a писав:
DVK_Dmitriy писав:Вроде ветка Александра Михайлова Дидковского уходила на жительство в Сквирский уезд.
Це речення окрім мене та Димитрія мабуть ні кому більше не зрозуміле... То, мабуть, вже час розповісти цю історію...
Куди подівся дядько Олександр з сім'єю? Бо ця гілка на місцевості зникає...
Діма, то куди подівся дядько Олександр? :D
Цей дядко Олександр вискакує постійно і зненацька... Він не є мені рідним, він брат мого, тобто мені він дядько в глибині...
Ще одна Дименська в роду...

1798-ЦДІАК, МК, 1ч,15 августа, родися младеница Анна от законных родителей шляхтича Александра Дедковского и жены его из Дименских Екатерины, восприемники были шляхтич Антон Донбровский и Анна Хмарина
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дименський, Димінський, Диманський

Повідомлення D_i_V_a »

Ще одна жіноча гілка Димінських від 18 ст, з другої теми
2. Метрика о крещении 1739 года июня 24 дня Ивана рожденного от законных родителей Василия Волковинского и Пракседы урожденной Диминской из метрических книг приходской Сербянской...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Д”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей