Національна спілка краєзнавців України

Подорожі по регіонам, селам і містам, замкам і городищам України. І не тільки.
Відповісти
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Національна спілка краєзнавців України

Повідомлення АннА »

Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Національна спілка краєзнавців України

Повідомлення АннА »

Набуття членства

Порядок прийому в члени НСКУ

Затверджено Президією Правління
Національної спілки краєзнавців України
29 лютого 2012 р. (протокол №1)
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок прийому в члени
Національної спілки краєзнавців України

Членство в Національній спілці краєзнавців України може бути лише індивідуальним і фіксованим.
Членом Спілки можуть бути з 18 років громадяни України, іноземні громадяни й особи без громадянства, основним заняттям котрих є створення завершених та оприлюднених творів або професійна діяльність у галузі культури, історії, краєзнавства, пам′яткознавства, фольклору та етнографії України.
Члени Спілки повинні визнавати положення Статуту Спілки та бути зацікавленими в розвитку українського краєзнавства, як окремої галузі духовної культури держави, а результатом їхньої індивідуальної чи колективної творчої діяльності мають бути твори, окремі публікації чи видання, що становлять культурно-історичну, духовну або наукову цінність.
Національна спілка краєзнавців України зобов′язана ознайомити зацікавлену особу зі Статутом НСКУ і порядком прийому в члени Спілки.
Прийом до Спілки здійснюється на підставі письмової заяви претендента з рекомендаціями 3 членів Спілки, котрі перебувають у ній не менше 3 років (додаток 1), автобіографії, анкети поданого зразка з переліком основних особистих творчих (наукових) доробків і справ у сфері краєзнавства (додаток 2), 3 кольорових фото (3,5х4,5 см).

Автобіографія має містити наступні обов′язкові реквізити: прізвище, ім′я, по-батькові в називному відмінку; дата, місце народження; відомості про навчання; відомості про трудову діяльність; відомості про громадську роботу; короткі відомості про склад сім′ї; дата і підпис. В анкеті прізвище, ім′я і по батькові записуються друкованими літерами.

Вступні документи подаються до первинного осередку Спілки, а в разі його відсутності — до Правління місцевої чи регіональної організації, звідки після позитивного розгляду за поданням голови Правління регіональної організації надсилаються до Президії Правління Спілки.

Комплект вступних документів подається із супровідним листом на ім′я голови Спілки, в якому вказуються прізвища, імена і по-батькові, посади та місце роботи всіх претендентів. Відповідальність за якісну підготовку документів покладається на голів правлінь регіональних організацій. Президією Правління не розглядатимуться неналежно оформлені вступні документи претендента. Обов′язковою вимогою розгляду особової справи претендента є наявність повного комплекту вступних документів. У разі відсутності регіональної організації вступні документи подаються до Президії Правління Спілки.

Рішення про прийняття до Спілки нових членів ухвалюється Президією Правління Спілки. Часом вступу в члени Спілки вважається день засідання Президії Правління, на якому ухвалено відповідне рішення.
Новим членам Спілки вручається членський квиток встановленого зразка за підписом Голови Спілки та членський значок. Облікові картки у форматі А5 (додаток 3) в 2-х примірниках із фото заповнюються в апараті Спілки. Прізвище, ім′я і по-батькові в облікових картках записуються друкованими літерами.
Усі документи нового члена Спілки та один примірник облікової картки передаються до регіональної організації і підлягають відповідальному зберіганню. Копії цих документів передаються до місцевої організації та первинного осередку, на адресу яких було подано заяву на вступ до Спілки.

Другий примірник облікової картки зберігається в апараті Спілки, зафіксована в ній інформація заноситься до електронної бази даних членів Спілки.

Члени Спілки сплачують одноразовий вступний та щорічні членські внески, які фіксуються у членському квитку та відомостях про сплату внесків (розміри внесків визначаються правлінням Спілки). Вступний та щорічні членські внески нових членів сплачуються лише після рішення Президії Правління про прийом в члени Спілки.

Відомості про сплату вступних внесків (додаток 4) разом із вступними внесками подаються в бухгалтерію Спілки. Копії відомостей про сплату вступних внесків зберігаються в регіональних організаціях.
Відомості про сплату членських внесків (додаток 5) разом із членськими внесками залишаються в регіональних організаціях. Копії відомостей про сплату членських внесків щорічно подаються в бухгалтерію Спілки. Розміри членських внесків встановлюються правлінням регіональної організації, але не більші за визначені Правлінням Спілки. Правління регіональних організацій можуть розробляти критерії та встановлювати диференційований підхід до сплати членських внесків.
Своєчасна сплата вступного та членських внесків є обов′язком кожного члена Спілки.
При виході або виключенні з числа членів Спілки вступний і членські внески не повертаються.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “Краєзнавство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей