Трудшколи міста Києва
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Трудшколи міста Києва
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудшколи.
Киівська трудшкола № 1 (укр.) ім. Т. Г. Шевченка.
(Артема, №46, тел.. 13-39).
Завідувач – В. Х. Дурдуківський.
Пом. Зав. – О. З. Гребенецький.
Секретар – Н. С Токаревська.
Викладачі:
Бухановська К. Я., Василевська Р. В., Воєйков В. А., Дудар Д. Д., Засіський А. П., Іляшенко Л. О., Прохорова М. І., Пархоменко А. С., Павлович Ю. Ю., Скрипник Л. О., Слуцький В. Х., Томкевич Л. А., Юрквич М. П., Хореско Л. П., Горащенко Т. П., Трезвінський Ю. К.
Инструктор столярства – Антоненко І. П.
Завканц – Куреня Я. С.
Трудшколи.
Киівська трудшкола № 1 (укр.) ім. Т. Г. Шевченка.
(Артема, №46, тел.. 13-39).
Завідувач – В. Х. Дурдуківський.
Пом. Зав. – О. З. Гребенецький.
Секретар – Н. С Токаревська.
Викладачі:
Бухановська К. Я., Василевська Р. В., Воєйков В. А., Дудар Д. Д., Засіський А. П., Іляшенко Л. О., Прохорова М. І., Пархоменко А. С., Павлович Ю. Ю., Скрипник Л. О., Слуцький В. Х., Томкевич Л. А., Юрквич М. П., Хореско Л. П., Горащенко Т. П., Трезвінський Ю. К.
Инструктор столярства – Антоненко І. П.
Завканц – Куреня Я. С.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудова Школа № 2 (укр.)
(Кирилівська, 17/2)
10 груп, учнів 417.
Завідувач – Новодворський І. С., Кирилівська, 17/2
Помзавшколи – Саранча О. Л., Нестерівськ. заул., 4-б/8.
Завканц – Козицька Л. І., Михайлівська вул., 16/42.
Викладачі:
Филькевич Т. П. – груповід, Павлівська, 23/5.
Виноградська І. Ю. – груповід, Воровськ., 25/48.
Потопальська Н. М. – груп., Паньківська, 10/10.
Левинська А. Д. – груп., Корева, 5.
Пискарська А. А. – груп, Артема, 14-4/4.
Любченко А. П. – суспільствознавство, Тургенівська, 80/12.
Кучменко К. І. – мате мат., Чехівський заулок, ч. 8/12.
Галаган О. М. – укр. мова, Павлівська, 28/5.
Хворостецький І. В. – малювання, Нестерівська, ч. 4-б/8.
Заржицький К. О. – спиви, Кирилівська, 31.
Антоненко І. П. – процеси праці, Лук’янівська, ч. 40.
Клебанов М. С. – фізкульт., Андр. узв., 5.
Трудова Школа № 2 (укр.)
(Кирилівська, 17/2)
10 груп, учнів 417.
Завідувач – Новодворський І. С., Кирилівська, 17/2
Помзавшколи – Саранча О. Л., Нестерівськ. заул., 4-б/8.
Завканц – Козицька Л. І., Михайлівська вул., 16/42.
Викладачі:
Филькевич Т. П. – груповід, Павлівська, 23/5.
Виноградська І. Ю. – груповід, Воровськ., 25/48.
Потопальська Н. М. – груп., Паньківська, 10/10.
Левинська А. Д. – груп., Корева, 5.
Пискарська А. А. – груп, Артема, 14-4/4.
Любченко А. П. – суспільствознавство, Тургенівська, 80/12.
Кучменко К. І. – мате мат., Чехівський заулок, ч. 8/12.
Галаган О. М. – укр. мова, Павлівська, 28/5.
Хворостецький І. В. – малювання, Нестерівська, ч. 4-б/8.
Заржицький К. О. – спиви, Кирилівська, 31.
Антоненко І. П. – процеси праці, Лук’янівська, ч. 40.
Клебанов М. С. – фізкульт., Андр. узв., 5.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудова школа № 3 (рос.).
(Кирилівська, 31, тел. 52-25).
Учнів 858.
Завідувач – Рябченко Г. П. (математ.), Кирилівська, 31.
Пом. зав. шк. – Томашевич Г. В. (краєзнавство), Гершуні, 66.
Секр. педради – Вишневський Г. Ф. (груповід), Кирилівська, 31-2.
Завканц – Барвінок Є. С. (груп.), Кирилівська, ч. 31/1.
Діловод – Будкевич А. В. (груповід), П’ятакова, ч. 114.
Викладачі:
Прозоров В. А. – рос. мова, Кирилів., 32.
Добріжанський С. П. – суспільствознавство, Тимофіївська, 6-1.
Артеменко Н. Д. – прородов., Артема, 40.
Пляц. І. В. – німец. мова, М. Подвальна, 12/10.
Корнійчук В. О. – матем., Жертв Рев., 9-а/8.
Колпаков П. М. – матем., Дмитріївська, 52/7.
Євсевський А. А. – укрмова.
Беликович З. С. – укрмова, Гершуні, 4.
Соборницький Г. Ф. – малювання, Петровська, ч. 20.
Заржицький К. А. – співи, Кирилів., 31/2.
Подольський Н. М. – фізкультура, Кирилівська.
Ушинський П. Г. – груповід, Костянтинівська, ч. 27.
Глуздовська З. К. – груп., Воздвижен., 24.
Антонова А. Н. – груп., Мірна, 4.
Шаповал Є. Г. – груп., Тарасівська, 10/6.
Тимоіфєва О. Г. – груп., Рейтарська, 35.
Рубан В. Ф. - Братська, 14.
Желобовська Є. Б. – груп., Волоська, 17.
Рогоча М. М. – груп., Пріорка, Вишгород, 17.
Капцевич Є. К. – Хорева, 6.
Селецька А. О. – Костельна, 6.
Штекель А. В. – груп., Кирилівська, 31.
Косоногова Л. І. – груп., Толстого, 24.
Трудова школа № 3 (рос.).
(Кирилівська, 31, тел. 52-25).
Учнів 858.
Завідувач – Рябченко Г. П. (математ.), Кирилівська, 31.
Пом. зав. шк. – Томашевич Г. В. (краєзнавство), Гершуні, 66.
Секр. педради – Вишневський Г. Ф. (груповід), Кирилівська, 31-2.
Завканц – Барвінок Є. С. (груп.), Кирилівська, ч. 31/1.
Діловод – Будкевич А. В. (груповід), П’ятакова, ч. 114.
Викладачі:
Прозоров В. А. – рос. мова, Кирилів., 32.
Добріжанський С. П. – суспільствознавство, Тимофіївська, 6-1.
Артеменко Н. Д. – прородов., Артема, 40.
Пляц. І. В. – німец. мова, М. Подвальна, 12/10.
Корнійчук В. О. – матем., Жертв Рев., 9-а/8.
Колпаков П. М. – матем., Дмитріївська, 52/7.
Євсевський А. А. – укрмова.
Беликович З. С. – укрмова, Гершуні, 4.
Соборницький Г. Ф. – малювання, Петровська, ч. 20.
Заржицький К. А. – співи, Кирилів., 31/2.
Подольський Н. М. – фізкультура, Кирилівська.
Ушинський П. Г. – груповід, Костянтинівська, ч. 27.
Глуздовська З. К. – груп., Воздвижен., 24.
Антонова А. Н. – груп., Мірна, 4.
Шаповал Є. Г. – груп., Тарасівська, 10/6.
Тимоіфєва О. Г. – груп., Рейтарська, 35.
Рубан В. Ф. - Братська, 14.
Желобовська Є. Б. – груп., Волоська, 17.
Рогоча М. М. – груп., Пріорка, Вишгород, 17.
Капцевич Є. К. – Хорева, 6.
Селецька А. О. – Костельна, 6.
Штекель А. В. – груп., Кирилівська, 31.
Косоногова Л. І. – груп., Толстого, 24.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудшкола № 4 (укр.).
(Пуща-Водиця, № 2).
9 груп; учнів – 287; вчителів – 13.
Зав. школи – Будераський.
Трудшкола № 4 (укр.).
(Пуща-Водиця, № 2).
9 груп; учнів – 287; вчителів – 13.
Зав. школи – Будераський.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудова школа № 5 (євр.-рос.).
(Хорева, 6, тел.. 40-70)
Учнів – 415.
Завшколи – Брагінський Ш. Г., Крогло-Університетська, 7-а/31.
Помзавшколи, він-же секретар Педради – Тимофієв О. Г., природознавство, краєзнавство, Рейтерська, 35/11.
Завканц – Курян М. А., Хорева, 45/7.
Викладачі:
Самгородська М. М. – рос. мова, Червоноармійська, 51.
Гольдштейн Н. А. – суспільнознавство, вул. 25 Жовтня, 12/12.
Рознотовський Н. В. – математ., Хорева, 21/3.
Єржековська Н. Н. – фізк., Короленка, 46/12.
Кулибаба К. П. – Укрмова, Боричів-Ток.
Бабинський Л. М. – суспільствознавство, краєзнавство, Ворошилова, 14-48.
Хорошанський М. Г. – руч. пр., Н.-Вал, 35/1.
Гершензон М. Я. – драматург., Воровськ., 22.
Качанівська Є. С. – німецька мова.
Писаревський А. З. – муз виховання, Виноградна, ч. 20-а/11.
Мирецький Д. Н. – фізкультура.
Вайшельбаум С. Б. – малювання, Нова вул., ч. 1.
Брянський Ш. Н. – євр. мова, Пушк., 5/2.
Гусак Р. С. – матем., Червоноарм., 40/14.
Гильберг С. М. – груп., Ворошилова, 34/2.
Личковська Б. М. – груп., Свердлова, 13/34.
Шварцман Е. К. – груп., Борохова, 29/10.
Брагинська Х. Е. – груп., Ярослав., 16/12.
Штейнгардт Ц. М. – груп., вул. 25 Жовтня, 16-54.
Городецька Т. С. – груп., вул.. 25 Жовтня, 21.
Рабинович М. П. – груп., Горовица, 13/16.
Трудова школа № 5 (євр.-рос.).
(Хорева, 6, тел.. 40-70)
Учнів – 415.
Завшколи – Брагінський Ш. Г., Крогло-Університетська, 7-а/31.
Помзавшколи, він-же секретар Педради – Тимофієв О. Г., природознавство, краєзнавство, Рейтерська, 35/11.
Завканц – Курян М. А., Хорева, 45/7.
Викладачі:
Самгородська М. М. – рос. мова, Червоноармійська, 51.
Гольдштейн Н. А. – суспільнознавство, вул. 25 Жовтня, 12/12.
Рознотовський Н. В. – математ., Хорева, 21/3.
Єржековська Н. Н. – фізк., Короленка, 46/12.
Кулибаба К. П. – Укрмова, Боричів-Ток.
Бабинський Л. М. – суспільствознавство, краєзнавство, Ворошилова, 14-48.
Хорошанський М. Г. – руч. пр., Н.-Вал, 35/1.
Гершензон М. Я. – драматург., Воровськ., 22.
Качанівська Є. С. – німецька мова.
Писаревський А. З. – муз виховання, Виноградна, ч. 20-а/11.
Мирецький Д. Н. – фізкультура.
Вайшельбаум С. Б. – малювання, Нова вул., ч. 1.
Брянський Ш. Н. – євр. мова, Пушк., 5/2.
Гусак Р. С. – матем., Червоноарм., 40/14.
Гильберг С. М. – груп., Ворошилова, 34/2.
Личковська Б. М. – груп., Свердлова, 13/34.
Шварцман Е. К. – груп., Борохова, 29/10.
Брагинська Х. Е. – груп., Ярослав., 16/12.
Штейнгардт Ц. М. – груп., вул. 25 Жовтня, 16-54.
Городецька Т. С. – груп., вул.. 25 Жовтня, 21.
Рабинович М. П. – груп., Горовица, 13/16.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудшкола № 6 (укр.-рос.)
(Горовиця, 2).
28 груп, 38 учителів, 1236 учнів.
Зав. – Ткаченко Гр. В.
Трудшкола № 6 (укр.-рос.)
(Горовиця, 2).
28 груп, 38 учителів, 1236 учнів.
Зав. – Ткаченко Гр. В.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудова школа № 7 (укр.)
(Фроловська, 1, тел. 10-75).
Учнів – 585.
Завшколи Глухенський А. Г. – Фролов., 1.
Помзавшколи Карета С. Л. – Воровськ., 25.
Секретар педради Замкевич Е. Х. – Артема, 47-8.
Завканц Чихидовський В. С. – Чернеча, 5-26.
Викладачі:
Григоровська І. Е., укрмова, суспільствознавство – Ворошилова, 36-10.
Калинович Р. Т., матем. – К. Лібкнехта, 44-5.
Степченко Б. Д., природознавство – Червона площа, 6.
Вигановська В. М., німецька мова – Церковна, 1.
Гороновський А. Н., росмова – Мельникова, 23-6.
Тимощук К. І., малювання – Артема, 40-27.
Руденко І. Ф., співи – Стрелецька, 4-3.
Корноухов В. Ф., груповід – Мельникова 31-1.
Голуб В. А., груповід – Братська, 12.
Сильвестрів М. В. –
Бигановська В. Н., груповід – Чорвона площа, 6-2.
Шпачинська А. А., груповід – Андріївська, 15.
Кисленко Ю. К., груповід – Куренівка, Захарьївська, 12.
Стаховська Е. Н., груповід – Червона площа, 6.
Антонюк М. М. груповід – Святославська, 5.
Новик М. Т., інстр. драмкр. – Стрелецька.
Матвієв – шкільний лікар.
Рабинович О. – шкільний лікар, Кирилівська.
Трудова школа № 7 (укр.)
(Фроловська, 1, тел. 10-75).
Учнів – 585.
Завшколи Глухенський А. Г. – Фролов., 1.
Помзавшколи Карета С. Л. – Воровськ., 25.
Секретар педради Замкевич Е. Х. – Артема, 47-8.
Завканц Чихидовський В. С. – Чернеча, 5-26.
Викладачі:
Григоровська І. Е., укрмова, суспільствознавство – Ворошилова, 36-10.
Калинович Р. Т., матем. – К. Лібкнехта, 44-5.
Степченко Б. Д., природознавство – Червона площа, 6.
Вигановська В. М., німецька мова – Церковна, 1.
Гороновський А. Н., росмова – Мельникова, 23-6.
Тимощук К. І., малювання – Артема, 40-27.
Руденко І. Ф., співи – Стрелецька, 4-3.
Корноухов В. Ф., груповід – Мельникова 31-1.
Голуб В. А., груповід – Братська, 12.
Сильвестрів М. В. –
Бигановська В. Н., груповід – Чорвона площа, 6-2.
Шпачинська А. А., груповід – Андріївська, 15.
Кисленко Ю. К., груповід – Куренівка, Захарьївська, 12.
Стаховська Е. Н., груповід – Червона площа, 6.
Антонюк М. М. груповід – Святославська, 5.
Новик М. Т., інстр. драмкр. – Стрелецька.
Матвієв – шкільний лікар.
Рабинович О. – шкільний лікар, Кирилівська.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудшкола № 8 (укр.)
(Вишгородська, 15).
6 груп; 8 вчителів, 235 учнів.
Завшколи – Михновський.
Трудшкола № 8 (укр.)
(Вишгородська, 15).
6 груп; 8 вчителів, 235 учнів.
Завшколи – Михновський.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудова школа № 9 (євр.-рос.).
(вул. Революціі 93, тел. 32-77).
Учнів – 553.
Завшколи – Гройс Ш. Д., вул. Революціі, 93.
Пом. зав. школи – Грищенко А. П., Нероновича 32-11.
Секрет. педради – Абчук А. П., Червоноармійська, 32-23.
Завканц – Анофріїва Н. К., Волоська 17-15.
Викладачі:
Бигич П. С. – укр. мова, Гоголівська, 13-17.
Борин Л. В. – природознавство, Гершуні, 45-29.
Вигоновська В. М. – Німецька мова, Звіринець, Церковний заул., 1.
Гринфельд Ю. Р. – груповід, Б. Шевченка 5-14.
Гусак Р. С. – математ. і природознавство, Червоноармійська 40-11.
Кавецька Є. К. – краєзнавство, вул. Революції 93-2.
Каганович Р. І. – груповід, Горовиця, 25-24.
Криворуцький Н. Ф. – євр. и суспільствознавство, Тарасівська, 3-4.
Кигель Ф. Я. – матем. и краєзнавство, Короленка 5-13.
Лис Н. М. – груповід, вул. Революціі 37-8.
Лещинська Т. Г. – груповід, Борохова 20-19.
Маранц І. С. – груповід, Софіївська 9-8.
Пик Е. І. – євр. и суспільнознавство, Комуністична 5-9.
Прохватилова К. П. – рос. мова, Нероновича 30.
Пекельс Р. Я. – фізкульт., Фролов. 2-8.
Розенберг І. М. – малювання, Басейна 5-8.
Стефановська А. Я – Фізика і природознавство, Печерськ, Цитадель 9.
Прилуцька Е. А. – груповід, Нова вул. 3-9.
Фельдман Е. С. – Суспільствознавство, Ворошилова 24-14.
Черепенина Н. С. – математика, Гершуні, 18.
Фейгина С. Н. – музвиховання, Костянтинівська, 1-10.
Недзведовська Н. Є. – фізкультура, Михайлівський заул. 20-12.
Школьник Г. С. – співи, Короленка 82-7.
Непомняща С. Б. – груповід, Кругло-Університетська 7-а-9.
Трудова школа № 9 (євр.-рос.).
(вул. Революціі 93, тел. 32-77).
Учнів – 553.
Завшколи – Гройс Ш. Д., вул. Революціі, 93.
Пом. зав. школи – Грищенко А. П., Нероновича 32-11.
Секрет. педради – Абчук А. П., Червоноармійська, 32-23.
Завканц – Анофріїва Н. К., Волоська 17-15.
Викладачі:
Бигич П. С. – укр. мова, Гоголівська, 13-17.
Борин Л. В. – природознавство, Гершуні, 45-29.
Вигоновська В. М. – Німецька мова, Звіринець, Церковний заул., 1.
Гринфельд Ю. Р. – груповід, Б. Шевченка 5-14.
Гусак Р. С. – математ. і природознавство, Червоноармійська 40-11.
Кавецька Є. К. – краєзнавство, вул. Революції 93-2.
Каганович Р. І. – груповід, Горовиця, 25-24.
Криворуцький Н. Ф. – євр. и суспільствознавство, Тарасівська, 3-4.
Кигель Ф. Я. – матем. и краєзнавство, Короленка 5-13.
Лис Н. М. – груповід, вул. Революціі 37-8.
Лещинська Т. Г. – груповід, Борохова 20-19.
Маранц І. С. – груповід, Софіївська 9-8.
Пик Е. І. – євр. и суспільнознавство, Комуністична 5-9.
Прохватилова К. П. – рос. мова, Нероновича 30.
Пекельс Р. Я. – фізкульт., Фролов. 2-8.
Розенберг І. М. – малювання, Басейна 5-8.
Стефановська А. Я – Фізика і природознавство, Печерськ, Цитадель 9.
Прилуцька Е. А. – груповід, Нова вул. 3-9.
Фельдман Е. С. – Суспільствознавство, Ворошилова 24-14.
Черепенина Н. С. – математика, Гершуні, 18.
Фейгина С. Н. – музвиховання, Костянтинівська, 1-10.
Недзведовська Н. Є. – фізкультура, Михайлівський заул. 20-12.
Школьник Г. С. – співи, Короленка 82-7.
Непомняща С. Б. – груповід, Кругло-Університетська 7-а-9.
- АннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Трудшколи
Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудова школа № 10 (євр.-рос.).
( Андріївська вул. № 15, тел.. 17-92).
Учнів – 400.
Зав. школи – Ровинський Л. Я., Стрітенська 4-1.
Пом. зав. школи і секрет. педради – Яхнис Ф. Я., Михайлівськ. заул. 14-8.
Завканц – Страшнова А. А., Андріївська 4-5.
Викладачі:
Зозовська Є. М. – груповід, Михайлів., 22.
Косман П. Д. – груповід, Ш.-Алейхема 18-12.
Лещинська Х. Г. – груповід, Басейна 5-11.
Пилявська Б. М. – груповід, Кругло-Університетська, 1-7.
Шевченко В. С. – математ., Горовиця, 25-12.
Верисоцька Є. И. – рос. мова, Гершуні 65-8.
Пфаф Г. І. – німецька мова, Короленка 1.
Молдаван Є. І. - краєзнавство, Тарасів. 11-3.
Любарський Г. П. – фізика, вул.. 25 Жовтня 22-19.
Константинов С. А. – укр. мова, Басейна 3-8.
Мочубський Н. М. – малювання, Реп’яхів Яр 4.
Гейдельберг С. Л. – суспільствознавство, Гоголівська 13-2.
Жардиновський М. А. – фізкультура, Короленка, 61-50.
Раввинов А. Г. – співи, 25 Жовтня, 16-25.
Брянський С. Н. – євр. мова, Пушкин. 5-2.
Розенберг И. М. – малювання, Басейна 5-8.
Хорошанський М. Г. – інстр. палятурні, Н.-Вал 35-1.
Шейнкман Р. Г. - вожатий форпоста, Бульв. Шевченка 5-9.
Гершензон – инструкт. драмгуртка, Воровського 22.
Трудова школа № 10 (євр.-рос.).
( Андріївська вул. № 15, тел.. 17-92).
Учнів – 400.
Зав. школи – Ровинський Л. Я., Стрітенська 4-1.
Пом. зав. школи і секрет. педради – Яхнис Ф. Я., Михайлівськ. заул. 14-8.
Завканц – Страшнова А. А., Андріївська 4-5.
Викладачі:
Зозовська Є. М. – груповід, Михайлів., 22.
Косман П. Д. – груповід, Ш.-Алейхема 18-12.
Лещинська Х. Г. – груповід, Басейна 5-11.
Пилявська Б. М. – груповід, Кругло-Університетська, 1-7.
Шевченко В. С. – математ., Горовиця, 25-12.
Верисоцька Є. И. – рос. мова, Гершуні 65-8.
Пфаф Г. І. – німецька мова, Короленка 1.
Молдаван Є. І. - краєзнавство, Тарасів. 11-3.
Любарський Г. П. – фізика, вул.. 25 Жовтня 22-19.
Константинов С. А. – укр. мова, Басейна 3-8.
Мочубський Н. М. – малювання, Реп’яхів Яр 4.
Гейдельберг С. Л. – суспільствознавство, Гоголівська 13-2.
Жардиновський М. А. – фізкультура, Короленка, 61-50.
Раввинов А. Г. – співи, 25 Жовтня, 16-25.
Брянський С. Н. – євр. мова, Пушкин. 5-2.
Розенберг И. М. – малювання, Басейна 5-8.
Хорошанський М. Г. – інстр. палятурні, Н.-Вал 35-1.
Шейнкман Р. Г. - вожатий форпоста, Бульв. Шевченка 5-9.
Гершензон – инструкт. драмгуртка, Воровського 22.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей