Вовк

Це прізвище

Отримав при народженні
2
50%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
2
50%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Вовк

Повідомлення Vitaly Savitar »

Походить від назви відомого хижого звіра, у своєму первісному значенні характеризуючи людину, що мала вдачу, подібну даному звіру.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
surnameindex
Повідомлень: 780
З нами з: 18 липня 2016, 23:24
Дякував (ла): 194 рази
Подякували: 298 разів
Контактна інформація:

Re: Вовк

Повідомлення surnameindex »

Аватар користувача
Oleksa Dovbuhs
Повідомлень: 1
З нами з: 10 січня 2018, 19:41
Стать: Чоловік
Подякували: 2 рази

Родовід сім'ї Вовк

Повідомлення Oleksa Dovbuhs »

Данило Вовк і Пелагія Горинь діти Мирослава, Олена, Ксенія, Марія, Фрезина, Володимир 1909рн.
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Родовід сім'ї Вовк

Повідомлення SNIGURIVNA »

Oleksa Dovbuhs писав:Данило Вовк і Пелагія Горинь діти Мирослава, Олена, Ксенія, Марія, Фрезина, Володимир 1909рн.
От би Ви ще вказали, звідки вони, бо у мене теж є Вовки (найстарший з них народився у 17о3 році). А в Україні 34 тис. 746 осіб носять це прізвище і ще 7 тисяч з лишком Вовченки.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Родовід сім'ї Вовк

Повідомлення АннА »

SNIGURIVNA писав:бо у мене теж є Вовки (найстарший з них народився у 17о3 році).
Вовк з Чернігівщини

ВОВК-КАРАЧЕВСЬКИЙ Василь Никодимович (08.05(26.04).1834– 08.03(24.02).1893) – громад. діяч, публіцист, перекладач.
Родом з Чернігівщини, за фахом лікар. Друг О.Кониського.
Належав до Київ. старої громади, брав участь у київ. громад. справах. Його помешкання було місцем зборів для приватних викладів В.Антоновича, для відзначення шевченківських роковин та ін. Співробітник журналів "Основа", "Правда" й ін. укр. вид. Автор публіцистичних статей, істор. дослідження "Канів і його коротка історія" (1899). Помістив у серії "Руська історична бібліотека", започаткованій Ол.Барвінським, пер. праць М.Костомарова, Д.Iловайського, М.Дашкевича, в.Антоновича. Окремим вид. вийшов його пер. кн. Дж.Кеннана "Сибір" (1893). Спогади в.-К. опубл. "Киевская старина" (1901). Його син Василь був чл. I Держ. думи, входив до складу укр. думської фракції.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Родовід сім'ї Вовк

Повідомлення SNIGURIVNA »

АннА писав:
SNIGURIVNA писав:бо у мене теж є Вовки (найстарший з них народився у 17о3 році).
Вовк з Чернігівщини...
Дякую, пані АннА, але мені б з Черкащини...

Я сюди зазирнула після теми про схожі прізвища, тому як вам версія, висловлена одним поважним пошуковцем, що всі Вовки в одному повіті однозначно родичі? Зображення

Якось натрапила я у метриках на весільного свідка Вовка з хутора Вовківка, який був запрошений у наше село з приводу вінчання пари (жоден з молодят не носив цього прізвища, але у нашому селі здавна жила велика родина Вовків, тому це могли бути й нащадки по жіночій лінії).

І Вовківку знайшла. Це село у Смілянському районі Черкаської області. Входить до Ротмістрівської сільради. За відомостями перепису 2001 року там мешкає 73 осіб.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Вовк

Повідомлення D_i_V_a »

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква с. Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)

1841-ЦДІАК, МК, 2ч, 8 запис, 27 апр, жен-д.Волици Кр. Петр Артемов Вовчок прав, перв. 25(1816), нев-Девица Параскева Семенова д. Волици Кр. Семена Авраамова Петренка дочь, прав, перв, 18(1823), свид-д. Волици кр-не Алексий Федоров Музиченко и Ияков Алексиев Музиченко; Семен Авраамов Петренко и Иван Тимофеев Трембицкий

Волицька родина Вовк, не рідко в метриках писали Вовчок
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Вовк

Повідомлення kbg_dnepr »

Прізвище у сучасній Україні:

ВОВК
(трансл. Vovk, рос. Вовк)
Налічує 23.412 носіїв. Поширене по всій території, найбільше Київ 1.325, Львів 1.055, Харків 455

XVII–XX: прізвище ВОВК є серед
Cтаршини Гетьманщини
Єврейства
Репресованих
Керівництва УРСР

XX: прізвище ВОВК в інших базах
Перша Світова Війна
Воїни УНР
Голодомор
Друга Світова Війна
Бабин Яр
Остарбайтери

Згадки прізвища ВОВК у козацьких реєстрах.
1756 рік – 15 осіб
1649 рік – 13 осіб

Карта
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Вовк

Повідомлення kbg_dnepr »

Федір (Хведір) Кіндратович Вовк (нар. 5 (17) березня 1847, с. Крячківка, Пирятинський повіт Полтавської губернії — 29 червня 1918, Жлобин, Білорусь) — український антрополог, етнограф, археолог, археограф, музеєзнавець, видавець та літературознавець. Автор першої загальної науково обґрунтованої концепції антропологічного складу українців. В еміграції у Швейцарії та Франції з 1879 по 1905 роки, у Росії — з 1906 по 1917 роки.

Народився 17 березня 1847 року в селі Крячківка на Полтавщині. Батько — відставний офіцер, служив економом у панських маєтках. Мати походила з білоруської шляхти.
Після закінчення навчання у Ніжинській гімназії вступив до Новоросійського університету в Одесі, пізніше перейшов на природничий відділ Київського університету ім. Святого Володимира, де вивчав хімію, ботаніку, зоологію, порівняльну анатомію, анатомічну антропологію. Після закінчення навчання в університеті стає членом Київської Громади, разом з М. Драгомановим, В Антоновичем, Тадеєм Рильським, П. Чубинським, П. Житецьким бере участь в організації недільних шкіл, виданні літератури українською мовою, збиранні етнографічних матеріалів.

Вовк — член Російського географічного товариства в Петербурзі, Історичного й Антропологічного товариства в Парижі, активний популяризатор української культури в Європі. Науковець — один з перших дослідників палеолітичних пам'яток на території України (Мізинська стоянка, зокрема).

Вчений зібрав значний матеріал з етнографії українського народу. Він — автор праць «Антропологічні особливості українського народу», «Етнографічні особливості українського народу» (обидві 1916, увійшли до другого тому видання «Украинскій народъ въ его прошломъ и настоящемъ»), в яких обґрунтував, що українці — окремий слов'янський народ зі специфічним домінуючим антропологічним типом.

Вікі

https://www.radiosvoboda.org/a/ukrayins ... 26660.html
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Вовк

Повідомлення kbg_dnepr »

В Донецкой области погиб 37-летний полковник Главного управления разведки Николай Вовк. Военный подорвался на мине. У него осталась семья – жена и трое детей, младшей всего полтора годика.

https://war.obozrevatel.com/u-pogibsheg ... j-vovk.htm
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “В”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей