Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Galina
Повідомлень: 71
З нами з: 15 липня 2016, 17:00
Подякували: 86 разів

Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Повідомлення Galina »

Bachurinski Anton Wolynska gubernija Byl zenat na Filinska Petronela 1888g .Umer w Dowbysze 1926\28 Moi ded,Szuka Owczar Galina Nie wiem rok urodzin i gde mieszkal.Babcia Petronela w 1936r wyslana z dziecmi w Kazachstan.Babcia i mama nie mowili o wlasnoj rodzinie
Аватар користувача
Galina
Повідомлень: 71
З нами з: 15 липня 2016, 17:00
Подякували: 86 разів

Re: Бахуринський, Bachurinski

Повідомлення Galina »

Anna dzien dobry,Ziwu w Polsce..Klawiatura na angielskom.Mnie 70 lat i ja ego nie znam.Wy isprawili familiu a potom postawili menja w izwestnost.Prosze tak w buduszczem nie dzielac,Potomy czto Familija nasza Bachurinski bez mjagkego znaka,tak ze kak Filinska.Po nane ja polka -50%,a po pape 50% ja ukrainka. No ja nikogda nie zila na Ukraine.Moj drugoj jezyk russkij..Esli Was nie ustraiwaet kak ja piszu,to ja wynuzdena budu otkazatsia ot waszego caita. Galina
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Бахуринський, Bachurinski, Бахуринский

Повідомлення АннА »

Галина, прошу прощения за причиненные Вам неудобства, постараюсь впредь не допускать таких ошибок.

Поселок Довбыш находился в Барановском районе Житомирской области. С 1926 года название поселка изменилось, он стал именоваться Мархлевск. Поэтому документы о смерти Вашего деда и о переселении в Казахстан Вашей бабушки нужно искать по этому названию - Мархлевск.
В 1946 году поселку вернули прежнее название Довбыш.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski

Повідомлення D_i_V_a »

Цікаве прізвище... Бахуринський, Bachurinski, Бахуринский
Начеб-то має бути шляхетним/шляхтянським, але у списку довідника Лисенка/Чернецького у такій формі, як воно на форумі подано, прізвища немає...

Дивлячись на польський варіант можна зробити припущення, що Х могло раніше бути як К, так і Г, або навіть Ч, то получимо Бакуринський або Бачуринський, або Багуринський...
Жодної з цих форм в довіднику також немає, але є Багурські і Бачинські...

Пані Галино, Ви на те що я написала не дуже звертайте уваги, бо якщо Ваше дослідження родоводу ще не дійшло до теми "декласована шляхта" то Ви не зовсім зможете зрозуміти що ж я тут понаписувала і чому чіпляю до Вашого прізвища зовсім інщі.
Але, якщо Ви вже просунулись у дослідженні вглиб 19 століття і вже знаєте, що Ваші предки були шляхетного походження, або Ви навіть маєте документи на руках (чи виписки), то мені ДУЖЕ цікаво, як тоді писали прізвище польською і російською?...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Galina
Повідомлень: 71
З нами з: 15 липня 2016, 17:00
Подякували: 86 разів

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski

Повідомлення Galina »

Dzien dobry. Tak to nazwisko jest ciekawe,bo moze byc co nie bukwa R ,a RZ nazwisko moze byc Bachurzinski . Bo kiedys dawno tak zaszla zmiana nazwiska mojej babci.Po polski jej nazwisko Fielinska. a u jej Filinska . Jest jeszcze Felinska. To moze byc przyczina po kto' nie mogu znalesc dannych o jej i jej rodziny
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Повідомлення АннА »

Добавила в название темы "Bachurzinski".
При обращении в архив указывайте все возможные варианты написания фамилии.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Galina
Повідомлень: 71
З нами з: 15 липня 2016, 17:00
Подякували: 86 разів

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Повідомлення Galina »

Анна добрый день. Спасибо буду иметь в виду. На стороне -Вся Украина - жители- нашла около 500 человек с фамилиями Бахуринский и Филинский. И как среди них искать своих родственников, если я не знаю, как звали их отцов и где они родилис.
У меня есть фотография деда Антона, когда он учился в 1910 г. в каком-то военном училище. На фото также есть или отец или дядя, брат или кузен.Может мне её разместить здесь на моей стороне. Может у кого-то сохранилаь такая же и откликнуться. Как вы думаете Аня. Галина
Аватар користувача
Galina
Повідомлень: 71
З нами з: 15 липня 2016, 17:00
Подякували: 86 разів

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Повідомлення Galina »

Анна извените за пропущенные буквы в словах,не знаю что с делается.Галина
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Повідомлення al_mol »

Galina писав:.На стороне -Вся Украина - жители- нашла около 500 человек с фами -
лиями Бахуринский и Филинский.И как среди них искать своих родственников,если я не знаю ,как звали их отцов и где они родилис.
Галина
Галина, добрый день, не знаю открою для Вас что-то новое, но попробуйте с сайта "Память народа"
https://pamyat-naroda.ru/heroes/?last_n ... итомирская
, так можно отфильтровать "своих" и по месту рождения и по известным отчествам
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Бахуринський, Бахуринский, Bachurinski, Bachurzinski

Повідомлення в36 Ольга »

Галина, добрый день!
Конечно, выкладывайте здесь свои фотографии. Может быть, разглядим в каком городе было это училище. Вы и на обратной стороне снимка внимательно посмотрите, может там указано название города.
Відповісти

Повернутись до “Б”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей