Бондарук, Бондарчук

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
2
50%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
25%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
1
25%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

Аватар користувача
Александр87
Повідомлень: 6
З нами з: 30 червня 2016, 22:56
Стать: Чоловік
Звідки: Москва
Подякували: 4 рази

Бондарук, Бондарчук

Повідомлення Александр87 »

Добрый вечер!

Мне необходима помощь по генеалогии родословной - фамилии Косик и Бондарук, проживали в селении Миньковцы Жуковской волости Заславского уезда Волынской губернии. Есть сведения из ревизских сказок, метрических книг и исповедные росписи, но они очень скудны. Нужен выход на исследователей, работающих в Госархивах Житомирской (в первую очередь) и Хмельницкой областей. Местность сама по себе интересная, так как мои родственники проживали в деревне, приписанной к собственности князей Сангушко.

С уважением, Александр
Аватар користувача
Polk_UA
Повідомлень: 3
З нами з: 06 березня 2017, 23:52
Подякували: 5 разів

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення Polk_UA »

Прізвище Бондарчук можна знайти у селі Козівка, Тернопільський район, Тернопільська область
Аватар користувача
Stranger
Повідомлень: 378
З нами з: 06 вересня 2020, 15:50
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 193 рази
Контактна інформація:

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення Stranger »

Ревізька сказка 1834 року Волинської губернії Новоград-Волинського повіту села Жолобного поміщиці Марціяни Гадомської селян (ДАЖО 118-14-185):

№22 Макар Мартинів Бондарчук (помер в 1831 р.)
Макара Мартинова дружина Параскевія (48 років)
Макара Мартинова син Федір (20 р.)
Макара Мартинова пасинок Никифор Герасимів Комісарчук (29 р.), Никифора Герасимова дружина Пелагея (24 р.), Никифора Герасимова син Фома (2 р.), Никифора Герасимова двоюрідний брат Кузьма Онуфріїв Комісарчук (переведений в Заславський повіт в 1828 р.), Кузьми Онуфрієва брат Нестор Онуфріїв Комісарчук (помер в 1817 р.)
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення Вернер »

Радянська Волинь №256 від 11.12.1925, сторінка 5
Наші кращі господарі
Бондарчук Яків Гаврилович.

(С. Денеші, Троянівського р. на Волині).
Почав господарювати з 1922 р. на двох десятинах власної й півтори десятинах надільної піскуватої землі.
Побачивши, що так далі господарювати не можна, як господарювали наші батьки, почав вишукувати инших способів—взявся до садівництва. Тепер уже має 1000 штук щеп і дичок у питомникові. Так само, торішньої весни посадив 2 копи хмелю й 300 штук лікових трав. Заводить пасіку, для чого сіє медоносні рослини.
13 вересня возив до Троянова зразки свого нового господарства — щепи, медоносні рослини, за що одержав на виставці нагородного листа й одного окуліровочного ножа.

Бондарчук Левко Гаврилович.
(С. Денеші, Троянівського р.).
Почав господарювати з 1923 року, маючи 2 десятина піскуватого грунту.
Торішньої весни посадив 5 кіп хмелю. На весну 1926 року гадає вже поширити хмільник до 1/4 десятини.
Маючи скільки тисяч щеп у плодовому питокникові й скілька вуликів з бджільми, повіз до м. Троянова зразки свого господарства, за що й отримав премію другого ступня.
С.-г. знання здобуває з книжок, так і з газет.
Час плине
Аватар користувача
Stranger
Повідомлень: 378
З нами з: 06 вересня 2020, 15:50
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 193 рази
Контактна інформація:

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення Stranger »

Запис про шлюб з метричної книги церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Жолобного Новоград-Волинського пов. Волинської губ. за 1796 рік (ДАЖО 1-75-01):

26 сентября - Жителя села Поддубец Мартына Бондарчука сын молодик Симеон обвенчан з вдовою Марфою жителя села Жолобного Трофима Мелника дочерью полутобрачним браком
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення D_i_V_a »

Stranger писав:... обвенчан з вдовою Марфою жителя села Жолобного Трофима Мелника дочерью полутобрачним браком
Ваш запис процитувала в другій темі і спиталась viewtopic.php?f=207&t=1524&p=31639#p31639
Там саме про вінчання йдеться, то може там краще відповідь дать? Може ще кому згодиться...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
korolishka
Повідомлень: 38
З нами з: 17 червня 2023, 14:27
Стать: Жінка
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 26 разів

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення korolishka »

Доброго дня! Виявилося, що моя прапрабабця Ваюта Харитина Кононівна 1879 року народжедання була за дівочим прізвищем Бондарчук, народилася в селі Зеремля Смолдирівської волості Новоград-Волинського повіту. Але жодних електронних метричних книг я в інтернеті не бачу. Може я погано шукаю і їх просто не знайшла? Якщо їх справді немає онлайн, треба в житомирський архів йти, так? Дуже вдячна буду за відповідь!
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Бондарук, Бондарчук

Повідомлення DVK_Dmitriy »

korolishka писав: 22 червня 2023, 18:52 Доброго дня! Виявилося, що моя прапрабабця Ваюта Харитина Кононівна 1879 року народжедання була за дівочим прізвищем Бондарчук, народилася в селі Зеремля Смолдирівської волості Новоград-Волинського повіту. Але жодних електронних метричних книг я в інтернеті не бачу. Може я погано шукаю і їх просто не знайшла? Якщо їх справді немає онлайн, треба в житомирський архів йти, так? Дуже вдячна буду за відповідь!
Часть МК в Инете есть.
Идти в архив не обязательно.
Можно заказать оцифровку дел архиву или исследователям.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Відповісти

Повернутись до “Б”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей